Приготування зеленого кави

Приготувати зелений кава ще простіше, ніж звичний для нас чорний кави. Все, що нам потрібно – це кофемолка (ручна або електрична) і турка, яку можна замінити невеликий каструлькою. Час приготування зеленого кави становить приблизно 10 хвилин. Щоб зварити 1 чашку напою нам потрібно 2 столові ложки зерен кави на 100-150 мл води.

Помел зеленої кави.

Якщо ви придбали зелений кава в зернах, то в першу чергу необхідно змолоти. Зерна зеленої кави значно твердіше обсмажених, тому перед помелом їх можна ненадовго замочити у воді, щоб вони стали м’якшими. Ступінь помелу повинна бути середньої, для його отримання досить включити кавомолку на 10 секунд (кофемолка ножового типу) або виставити режим середнього помелу (кофемолка жернового типу). Мелений зелений кава зберігається довго без втрати своїх корисних якостей, на відміну від смаженої меленої кави. Тому його можна змолоти про запас.

Приготування зеленого кави.

Після того, як зерна будуть подрібнені, в турку або каструльку потрібно налити 150 мл води, поставити на середній вогонь і прогріти, не доводячи до кипіння. У гарячу воду засипати мелену зелений кава і продовжувати нагрівати, періодично помішуючи. Довести до кипіння і варити 2-3 хвилини. Це оптимальний час варіння зеленого кава, в процесі якого напій отримує свій смак і корисні речовини. Готовий зелений кава необхідно процідити через ситечко і налити в чашку. В результаті ми отримаємо приблизно 120 мл готового напою з корисними властивостями для здоров’я. Зелений кава рекомендовано вживати за півгодини перед їжею або фізичним навантаженнями (наприклад, заняття спортом).

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.