Приготування кави Лате. Як приготувати каву Латте

«Латте» італійською мовою означає «молоко». А тому приготування кави Лате передбачає додавання молочної піни в натуральний зварений кави, в пропорції 3 до 1. Якщо ви не знаєте, як приготувати каву Латте, скористайтеся наведеними нижче рекомендаціями. Даний метод приготування вкучного гарячого напою не потребує особливих зусиль і дозволить насолодитися власноруч приготованим Латте в будь-який час.

Приготування кави Лате. Як приготувати каву Латте

Як приготувати Латте будинку?

Для приготування Латте вам знадобляться такі інгредієнти: 80-100 г свіжого молока і 8 г свіжозмеленої кави.

Рецепт

Створення Латте починається з приготування класичного еспрессо. Для цього в кавоварку, в якій є функція приготування еспресо треба засипати мелений кави і залити воду. На виході у вас повинно вийти приблизно 30 мл готового напою.

Далі слід підготувати молоко. Для цього необхідно нагріти молоко, але не кип’ятити, потім збити до стану повітряної піни. Пам’ятайте, що молоко повинне бути саме прогрітим, тоді у вас вийде чудова піна для напою. Збити молоко можна в кавомашині або блендером або будь-яким іншим пристосуванням для збивання. Коли у вас вийде густа стійка піна, її слід акуратно перекласти в високий келих.

Наступний крок полягає в тому, щоб повільно тонкою струкой перелити приготовану еспрессо в келих. Вливати напій необхідно по краю келиха. Таким чином молочна піна повинна опинитися зверху над кави, якщо ви чітко слідували рекомендаціям у вас все вийде як треба.

Різноманітні види Латте

Вище описаний традиційний спосіб приготування кави Лате. Тому при бажанні в напій можна додавати під час приготування різноманітні додаткові інгредієнти.

Такими добавками можуть стати сиропи. При цьому не рекомендується брати цитрусовий сироп, так як при його додаванні молоко скисне. Сироп вливати в готову каву Латте також слід акуратною тоненькою цівкою. Віддайте перевагу сиропу зі смаком горіха або приготовленому з чорної смородини. Часто Латте зверху посипають корицею і тертим шоколадом.

В Італії створили дуже багато різноманітних рецептів шаруватих коктеелей на основі Латте: латте макіато, латте горіховий, латте з морозивом, айс латте, латте зі збитими вершками і шоколадом.

Дивно, що в самій Італії кави Латте не настільки популярний, як в інших європейських країнах, ймовірно справа в тому, що вони воліють пити каву міцних сортів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.