Приготування кави американо. Як готувати каву американо

Назва «американо» цей напій отримав за рахунок широкої популярності в Сполучених Штатах. Приготування кави американо не займає багато часу і зусиль, тому його можна приготувати і вдома. Як готувати каву американо? Все досить просто – напій складається з одного або подвійного еспрессо і гарячої води. Переважно вибирати сорт кави арабіка, тоді напій вийде міцніше і з більш насиченим ароматом. Існує два офіційних способу приготування американо. Розглянемо їх.

Приготування кави американо. Як готувати каву американо

Час приготування — 10 хвилин.

Калорійність — 7 ккал на порцію.

Інгредієнти

  • Холодна вода;
  • Мелений чорний кави.

Рецепт

  • Перший рецепт такий: кава вариться в спеціальній кавоварці фільтрового типу об’ємом 220 мл і при температурі 85 градусів.
  • Другий рецепт напою: в готовий еспресо додається 180 мл окропу. Даний спосіб приготування американо дозволяє самостійно регулювати інтенсивність аромату і насиченість напою. Так чим більше води ви додаєте, тим менш насиченим і ароматним буде стає американо. Можна також спочатку налити в прогріту чашку окріп, а потім додати еспрессо, це дозволить зберегти пінку і насолодитися більш насиченим смаком і ароматом напою.
  • Є ще і третій спосіб, який стає все більш популярним. У чашці або бокае подається гаряча вода 92 градуси і чашка еспрессо. А далі рішення за вами в якій пропорції і послідовності їх змішувати.
  • Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
    Рецепти кави. Способи приготування кави.