Праска Tefal Express – інструкція

Праска Tefal Express крапельного типу відмінно підійде тим, хто любить різноманітні кавові напої, а інструкція допоможе правильно і смачно приготувати цей ароматний напій. Краплинні кавоварки нерідко називають «американськими». Справа не в тому, що їх виробляють у США, а в тому, що готовий напій припаде до смаку непривередливому кавоману, якими в Європі вважають американців, здатними приготувати великий термос з кавою вранці і пити його протягом дня. Якщо ви є любителем кави, але не готові раз в півгодини заварювати собі нову чашку чорного напою, то така кавоварка як раз для вас.

Праска Tefal Express   інструкція

Принцип дії

Тут все банально просто: в спеціальну скляну тару наливають холодну воду, в середньому об’єм резервуара становить приблизно 1 літр. В конусний фільтр слід насипати кавовий порошок. Кришку закривають, кавоварку включають і вода починає нагріватися, піднімаючись по спеціальної трубочки, потрапляє у фільтр з меленою кавою, разом з цим заварюючи його. Після цього готовий напій по краплині стікає в кавник. Коли вода в резервуарі закінчиться, телефон автоматично перейде в режим підігріву напою. Так як кавник стоїть на нагріваючої майданчику кавоварки, кава дуже повільно остигає.

Фільтр на будь-який смак

Праска Tefal Express передбачає в своїй комплектації пластиковий фільтр для кави. Він легко миється і в принципі довговічний. Якщо ви не довіряєте пластиковому пристосування, що можете придбати одноразові паперові фільтри для заварювання кави. Папір на сьогодні вважається найкращим фільтраційний матеріалом, оскільки не потребує особливого догляду – адже використаний фільтр просто видаляється в смітник.

Є ще металеві фільтри, які не вимагають заміни і є прекрасною альтернативою пластмасі. Як правило, такий фільтр не включений в комплект, тому для його придбання необхідно заплатити досить значну суму.

Як міцно заварити каву

В крапельної кавоварки кави може кожен раз вийдуть різним по міцності, за умови, що в кавоварці вбудована функція вибору фортеці готового напою. Чим повільніше процес процес перетікання води в кавову масу, тим більше ароматичних речовин вона встигне зібрати, а значить кави вийде міцніше і смачніше.

Швидке проходження води через каву робить напій менш міцним, зате приготування відбувається швидше.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.