Пошук постачальників для ресторанного бізнесу

Для власників ресторанного бізнесу вкрай важливо підібрати надійного і відповідального постачальника, який може гарантувати регулярні поставки високоякісної продукції за привабливою ціною. Для виробників продуктів і постачальників також не менш важливо знайти стабільний збут свого товару за привабливою вже для нього ціною. Це нормальний ринковий процес, при якому кожен намагається максимізувати свій прибуток і мінімізувати витрати. При сучасному розвитку інформаційних технологій, на перший план виходять онлайн-сервіси з пошуку постачальників продукції і каналів збуту для самих постачальників. Один з таких сервісів розглянемо детальніше.

Агрегатор постачальників для ресторанної індустрії — Рестордер

Сервіс http://restorder.ru безсумнівно корисний власникам ресторанів, кафе та кав’ярень, барів, магазинів, кондитерських та інших закладів, які спеціалізуються на продажу та приготуванні продуктів харчування і напоїв. За допомогою зручної навігації, просунутої системи фільтрів і розумного пошуку можна швидко знайти необхідний товар серед досить великого асортименту (понад 76000 найменувань). На кожну позицію є картка товару із зазначенням назви, координати постачальника, артикул продукції, продажної одиниці вимірювання.

Пошук постачальників для ресторанного бізнесу

Після реєстрації на сайті, користувачеві надається розширений функціонал, за допомогою якого можна дізнатися ціну та зробити замовлення.

Для постачальників, майданчик Рестордер дає відмінну можливість розмістити свої пропозиції та збільшити кількість клієнтів. У даний момент на сайті зареєструвалося близько 1000 власників ресторанного і торговельного бізнесу і це число постійно зростає. Можна сказати, що даний сервіс – це свого роду вітрина, на якій у режимі 24/7 буде представлений ваш товар. Все, що потрібно зробити, щоб скористатися цим зручним інструментом для просування вашого товару – це зареєструватися. Реєстрація проста і не займе багато часу.

Сам сайт залишає тільки позитивні враження. Швидкість роботи не викликає нарікань, сайт відмінно оптимізований для швидкого завантаження. Дизайн restorder.ru як і належить бізнес майданчиків, витриманий в строгому діловому стилі, націленому на продуктивність роботи з ресурсом – нічого зайвого і подразнюючої. Структура сайту добре продумана і не змушує користувача замислюватися про свої дії. Зворотній зв’язок з адміністрацією досить оперативна і тримається за трьома каналами: телефон, електронна пошта і групи у фейсбук.

Пошук постачальників для ресторанного бізнесу

Резюмуючи вищесказане, Рестордер – це ефективна «стична» майданчик для ресторатора і постачальника, що забезпечує можливість швидко знайти один одного для взаємовигідного співробітництва.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.