Побічні ефекти від зеленої кави

Зелений кава останнім часом став досить популярним, однак, необхідно вивчити також побічні ефекти від зеленої кави, щоб знати не тільки про його користь, але також і про можливу шкоду напою.

Побічні ефекти від зеленої кави

Побічні дії зеленої кави

Оскільки зелений кава – це звичайні зерна кави, які не піддавалися термічній обробці, в ньому кофеїну міститься в рази більше, порівняно з традиційним чорним. Таким чином, передозування зеленого кава здатна викликати нервозність, підвищене серцебиття, блювання та нудоту, розлад шлунку, прискорене дихання. Крім того, може виникнути тривожність, головний біль, аритмія, дзвін у вухах, хвилювання.

При значному перевищенні кількості вживаного напою ви можете спровокувати проблеми з шлунково-кишковим трактом. Однак найчастіше в якості побічного явища з боку органів травлення з’являється діарея, синдром роздратованого кишечника.

Кофеїн у великих кількостях вимиває з кісткових тканин людини кальцій, чим викликає ослаблення кісток. Тому людям з хворим на остеопороз, необхідно обмежити споживання зеленої кави до 2 чашок на добу і постійно поповнювати запаси кальцію за допомогою спеціальних комплексів.

Особливі заходи безпеки

Зелений кави можна пити в період вагітності та годування груддю. Справа в тому, що із-за недостатності інформації рекомендується відмовитися від зеленої кави у цей час, щоб убезпечити дитину і себе.

Можливе виникнення тривожних розладів, так як кофеїн підсилює тривогу.

Кофеїн, який міститься в зеленому кави, здатний збільшити внутрішньоочний тиск і спричинити глаукому. Збільшення починає в період перших 30 хвилин і триває ще протягом не менше 90 хвилин.

Висока вірогідність підвищення тиску, тому зелений кава не рекомендується пити гіпертонікам.

Необхідно зауважити, що побічні ефекти від вживання зеленої кави не є дуже частим явищем, набагато частіше вони зустрічаються із-за серйозного перевищення доз цього напою.

В цілому при правильному вживанні напою, він надає таку дію:

  • спалювання зайвої ваги;
  • очисну дію;
  • тонізуючу дію;
  • сприяє нормалізації жирового обміну в організмі;
  • чинить антиоксидантну дію.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.