Побічні дії зеленої кави

Останнім часом зелений кава стала користуватися великою популярністю, особливо серед тих, хто стежить за своєю вагою, завдяки його корисного властивості природного сжигателя жиру в організмі. Разом з тим, крім корисних якостей, зелений кава володіє рядом побічних ефектів, які необхідно знати, щоб уникнути можливої шкоди для організму.

Побічні ефекти зеленої кави.

Зелений кава являє собою звичайні кавові зерна, які не піддавалися термообробці, тому вміст кофеїну в ньому вище, ніж у звичайному чорному кави. Тому, його надмірне вживання може викликати такі побічні ефекти, як: прискорений серцевий ритм, нудоту, блювання, дратівливість, прискорене дихання, тривогу, головний біль. З боку шлунково-кишкового тракту може виникнути діарея.

У великих кількостях кофеїн сприяє виведенню кальцію з кісткових тканин, що призводить до ослаблення опорно-рухового апарату. При вживанні більше 2 чашок зеленого кави в день рекомендовано приймати вітамінно-мінеральні комплекси, що містять кальцій.

Зелений кава може підняти артеріальний та внутрішньоочний тиск. Тому гіпертонікам і людям, страждаючим захворюванням очей, варто відмовитися від вживання напою.

Справедливості заради варто помітити, що всі перераховані вище побічні дії зеленої кави найчастіше виникають при серйозному зловживання цим напоєм. При розумному ж відношенні, зелений кава сприяє схудненню, має очисним властивістю, тонізує і нормалізує розщеплення жирів в організмі.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.