Ознаки алергії на каву

Ознаки алергії на каву

Зміст:
Прояв алергії кавовій
Заборони при алергії на каву
Чим замінити улюблений кави

Для звичайної людини буде дивним почути про таке захворювання, як алергія на каву. У той же час для кавоманів це будуть найстрашніші слова і жахливий вирок. Симптоми проявляються несподівано і залишаються на все життя. Способів лікування від цього захворювання медицина поки не знає, тому вихід тільки один – повне припинення вживання в їжу цього смачного напою.

Прояв алергії кавовій

Симптоми цієї, здавалося б, дивним і неможливим алергії, схожі з симптомами будь-який інший. Вони можуть проявитися у вигляді шкірного висипу, кропив’янки, свербежу, набряків; через дихальні шляхи: риніт, бронхіальні спазми; через систему травлення: діарея, блювання, болі в області живота. Крім вищеописаних симптомів, про виникнення алергії на каву Ви можете судити по часто виникає мігрені, почастішання ритму серцебиття, і навіть ознобу по всьому тілу. Симптоми алергії на каву часто не викликають навіть підозри на істинний джерело небезпеки. Якщо Ви стали чхати при запаху кави, Вам потрібно бути обережніше, можливо це перші позивні виникнення всіх перерахованих вище симптомів.

Якщо Ви під час або після вживання кави помітили прояв однієї із зазначених реакцій, розглянутих вище, спробуйте прийняти будь, не сильний, протиалергічний препарат. Якщо реакція припинила проявлятися, і Ви відчули себе легше, значить у Вас дійсно кавова алергія. На цій стадії самим вірним рішенням буде записатися до лікаря, який призначить вам здачу аналізів, а потім, за отриманими результатами, буде визначати подальші дії.

Заборони при алергії на каву

Якщо кава викликає алергію у Вашому організмі, будьте уважні. Насправді джерелом роздратування є власне кофеїн, або хлорогенова кислота, які знаходяться в кавовому складі. Такі продукти, як чай, шоколад, Кока-кола» теж містять в собі ці речовини, а значить вживати їх заборонено.

Спеціалісти в області медицини відзначають, що бобові можуть зробити точно такий же вплив на організм, як і кава. Від бобів і від горошку Вам також доведеться відмовитися.

Крім цього, нікотин, що міститься в сигаретах і речовина пурин, що міститься в м’ясі, подібні за своїм хімічним складом з кофеїном.

Чим замінити улюблений кави

Алергія на каву, звичайно, не так широко поширена, як деякі інші, не настільки популярна, але регулярно зустрічається все частіше. Якщо Ви не уявляли собі ранок без чашечки міцного неповторного кави, а сьогодні змушені обходитися без нього, не поспішайте зневірятися. Якщо кава викликає алергію, то цикорій, яким Ви можете замінити звичний Вам напій, абсолютно безпечний і нешкідливий. Цикорій за зовнішнім виглядом і запахом нагадує каву, продається в магазинах в сухому вигляді (порошкоподібний), і в рідкому вигляді. Асортимент рідкого цикорію різноманітний. У нього можуть входити такі корисні добавки, як: шипшина, глід, і багато інші корисні трави. Крім цього підбадьорити Ваш організм Ви можете контрастним душем, або обливаннями, а в якості ранкового пиття почніть вживати свіжовичавлені соки. Все це корисно і підходить для будь-якого організму.

Як бачите, навіть із самих неприємних ситуацій, завжди є вихід.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.