Огляд – відгук Vitek VT-1513

Огляд  відгук Vitek VT 1513

Кава – найпопулярніший напій у всьому світі, і не дивно, адже це заряд бадьорості і «таблетка» від сонливості.

Якщо ви віддаєте перевагу натуральний розчинну каву, то й тут існує безліч способів готування – пароварки, кавоварки, турки і інше – рівно, як і рецептів приготування кави.

Отже, якщо ви хочете приготувати хороший натуральний кави, і при цьому витрачати мінімум зусиль, то тут на допомогу приходять кавоварки.

Частенько найскладнішим є саме вибір кавоварки: різні фірми, режими, можливості. Тому, якщо ви хочете скупитися за принципом «дешево і сердито», то можна зупинити вибір на кавоварці фірми Vitek моделі VT-1513.

По-перше, ця фірма, яку в народі обізвали «Вітьок», досить надійна і вже перевірена. Звичайно, не так популярна, як інші виробники, але це і до кращого, таким чином ви не переплачуєте за «ім’я» фірми. Тому цінова політика кавоварки варіюється від 3,000 до 4,000 тис. рублів, залежно від магазину, в якому ви здійсните покупку.

Огляд  відгук Vitek VT 1513 Огляд  відгук Vitek VT 1513

У набір до такої кавоварки входять:

 • сама машина;
 • ємність для кави, яка складається з ручки і ситечка, так званого фільтра;
 • резервуар для води, об’ємом 1,25 л, на ньому присутні позначки максимуму і мінімуму, таким чином, ви не прогадаєте з потрібною кількістю води;
 • алюмінієвий піддон для підігріву чашки;
 • знімний піддон для крапель;
 • мірна ложечка, щоб насипати кави було зручно, вона виглядає як ложка для морозива.

Вага близько 4-х кілограм, корпус пластиковий, а габарити не дуже великі, та і дизайн дуже простий і ергономічний. Спосіб приготування кави базується на тому, що вода надходить під тиском в 15 Бар, тому напій виходить таким гарячим і ароматним.

Плюсів у Vitek VT-1513 дуже багато. Це і підігрів чашки, поки машина готується до роботи, і наявність індикаторів готовності, і піддон для збору крапель, коли ви прибираєте чашку з вже приготованим кави. Крім того відповідність ціни з якістю, при тому, що останнім досить висока. Також можна готувати одночасно дві порції. Та й така машина, як Vitek VT-1513, досить проста в експлуатації і догляді. Більш того, як вже було сказано, дуже гармонійно «впишеться» в стиль кухні.

Тепер про мінуси VT-1513. «Вітьок» трохи голосно працює, але всього пару хвилин, коли включена подача води. Іноді подача кави з одного сопла більш повільна, ніж у іншого. Відсутність зовнішніх замінних деталей в роздрібному продажі – це теж не до добра. Крім того доведеться попрацювати над пінкою, яка створюється шляхом подачі повітря через ріжок на корпусі кавоварки. Та й багато члени сім’ї скаржаться на занадто жорстке прикріплення ємності з кавою до самої кавомашині, але це справа практики. Є нюанси, коли ви хочете помити машину після приготування кави, перш ніж знімати ємність з використаним кави, необхідно почекати, а не знімати її відразу, тому що машині потрібно час, щоб очистити себе.

Vitek VT-1513 готує такі види каву еспресо або американо, тут потрібно звернути увагу на співвідношення кави і води. Якщо ви фанат капучіно, то можна приготувати знамениту пінку.

Огляд  відгук Vitek VT 1513 Огляд  відгук Vitek VT 1513

У випадку з еспресо: приготуйте чашку і поставте її для підігріву, так кава смачніша, поверніть вмикач машини – засвітиться помаранчева лампочка – далі наберіть потрібну кількість кави (у випадку з еспресо, то повну ложечку), і акуратно прикріпіть ємність з кавою до кавоварці, перевірте чи достатньо води.

Огляд  відгук Vitek VT 1513

Поставте чашку під сопла, коли індикатор засвітиться зеленим, потім поверніть важіль і чекайте, поки набирається ароматний напій.

Огляд  відгук Vitek VT 1513

Потім помийте фільтр і насолоджуйтеся насиченим напоєм.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.