Огляд – відгук кавові машини – автомата Expobar Brilliance

Огляд  відгук кавові машини  автомата Expobar Brilliance

Унікальна автоматична кофемашина Expobar Brilliance, це своєрідна повністю автоматизована кавоварка, яка може приготувати капучіно, еспресо, лате, шоколад, макіато і т. д. В даній кавомашині вбудована кавомолка, присутність якої дозволяє зробити напій насиченим з свіжомелених зерен, можна регулювати ступінь помелу зерен. Щоб отримати чашку кави без особливих зусиль, потрібно всього лише одним натисненням на кнопку. Техніка зробить все сама: зерна помелет, порцію сформує, а потім подасть кави. Весь процес приготування готового кава становить від 30 до 40 секунд.

За типом ця кавоварка – еспресо, яка має один з складних механізмів для підігрівання води та подачі тиску, яке дозволить отримати найсмачніша кава з приємним ароматом.
З резервуара вода або пар, нагріті до температури 95 С і під великим тиском в 15 бар починає надходити на роздавальну групу і проходить через подрібнені зерна. Кількість приготованих чашок одночасно є кількістю супровідних груп.

Підігрів води відбувається в стінках труб – теплообміннику, який знаходиться всередині котла. Бойлер – це котел де відбувається нагрівання води тепловими електричними елементами, виготовлений із сталі або міді. Щоб запобігти кипіння, потрібно підвищити тиск в посудині. Підігріта Вода в такому бойлери для приготування кави не годиться, але для деяких функцій вона необхідна. Для того, щоб підтримувалася постійна температура всередині котла, зовні вбудовані термодатчики, які керують елементами нагрівання.

Expobar Brilliance це дуже функціональна і зручна кавова машина – автомат, яка має порівняно невеликі розміри. У цій машині можна контролювати фортеця приготавливаемого кави, регулювати температуру кави, регулювати порцію гарячої води, має функцію попереднього змочування. Дана модель володіє автоматичним наповненням водою, має 2 великі ємності для використовуваних інгредієнтів, одна з них – контейнер для кавових зерен на 2 кг., а також в кавомашині є фільтр для води. Також є дисплей.

Достоїнствами кавоварки Expobar Brilliance вважаються:

 • У напої зберігаються кофеїн і ефірні масла, так як зерна мелють перед приготуванням;
 • Дуже зручно використовувати як в домашніх умовах, так і в офісах, немає необхідності в особливих навичок;
 • Має невеликі габарити;
 • можна приготувати одночасно дві чашки кави;
 • можна підключити до водопроводу.
 • Недоліків у Expobar Brilliance менше, ніж достоїнств: порівняно висока ціна і те, що кавомашині на вимогу необхідні профілактичні чистки засобами від декальцинації і гідросистеми від відкладень.

  Якщо аналізувати цю кавоварку, то можна зробити висновок, що вона дуже проста, практична у використанні і відповідає практично всім вимогам споживача. Вона підходить як для дому, так і для роботи. Ця кавова машина поєднує в собі ціну і якість.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.