Огляд – відгук кавоварки Bosch tas 2005 ee tassimo

Огляд  відгук кавоварки Bosch tas 2005 ee tassimo

Не буду оригінальною, якщо скажу, що обожнюю каву. У будь-яких його сортах і видах (крім, природно, розчинної), цей божественний напій приносить задоволення і насолоду смаком і запахом. Завжди варила каву сама. Будь-хто, хто готує каву, знає, наскільки важливо знайти і купити хороший сорт, і щоб зерна були свіжими і в міру підсмаженою. Якщо кава мелена, то важливі терміни зберігання, правильність упаковки, адже такий порошок швидко втрачає свій унікальний запах. Та ще й зварити важливо правильно, не упустити, не перетримати…

Зрозуміло, що попередньо треба постаратися, щоб сісти і з насолодою випити чашечку ароматного напою.

По цю пору я б продовжувала сама готувати каву, але пару років тому мені подарували кавоварку BOSCH TASSIMO (капсульна Кавоварка BOSCH TAS 2005 EE TASSIMO). Сказати по правді, спочатку я насторожено поставилася до такого подарунку, оскільки смак кави, кавоварок мене не влаштовував.

В додаток до апарату йшла упаковка капсул кави Jacobs Еспресо. Спробувавши першу чашку кави, я була приємно здивована: аромат, смак, колір, пінка, – мене влаштувало абсолютно всі! Напій приготувався дуже швидко, поширюючи по всій квартирі божественний запах.

Огляд  відгук кавоварки Bosch tas 2005 ee tassimo

Слідом за еспресо я продегустували практично всі види напоїв, доступні для покупки в нашій торговельній мережі:

 • Кафе Крему (кава-класика з ніжною пінкою);
 • Капучино (чудовий смак з міцної ніжною молочної пінкою);
 • Латте Макіато (багатошаровий кавовий напій, з прошарком з збитого молока з прекрасним смаком і запахом);
 • Латте Макіато Карамель (смачний латте з запахом і смаком вершковою карамелі);
 • Гарячий шоколад MILKA (улюблений напій дітей, солодкий, ароматний);
 • Зелений чай з м’ятою (смачний, злегка терпкий чай з запахом м’яти);
 • Фруктовий чай (солодка насичено-смородиновий чай);
 • Чай Латте (ніжний чай з молоком).

З них особливо виділю Латте Макіато і Капучіно. Дуже смачні, ароматні напої, з чудовою молочної пінкою, дуже стійкою і ніжною. Зовнішній вид латте взагалі чудовий: багатошаровий, він дуже оригінально виглядає у високій прозорій гуртку!

Такий насичений яскравий смак всіх напоїв і можливість створювати молочну піну можливий у зв’язку з тим, що кавової машини TASSIMO використовує технологію автоматичного сканування спеціальних дисків.

Кожен вид напою представлений спеціальними плоскими капсулами (дисками), в яких укладено субстрат: мелений порошок кави або чаю, екстракт какао або концентроване молоко.

Огляд  відгук кавоварки Bosch tas 2005 ee tassimo

На поверхні диска є два штрих-коду, зчитуючи які машина отримує програму до дії: час варіння, температуру і кількість води безпосередньо для кожного виду напою. Для користувача це дуже зручно – натиснув кнопку, напій готовий. Якщо є потреба розбавити, завжди можна вибрати додаткову функцію – регулювання фортеці.

Огляд  відгук кавоварки Bosch tas 2005 ee tassimo

Хоча вже досить давно користуюся цією «розумної» помічницею, завжди дивуюся, як дивно вона сама себе очищає. Готуючи каву, потім чай, слідом какао (кожному члену сім’ї може запропонувати саме його улюблений напій), машина після кожної порції виробляє галасливий «видих» пором, прочищая сопло. І все! Наступна порція не містить ніяких сторонніх домішок.

З приводу шуму, до речі, теж можна додати, що працює помпа відносно тихо, часом закипаючий чайник створює набагато більше шумових ефектів.

А найголовніше в моїй улюбленій TASSIMO те, що всі інгредієнти в дисках натуральні! І тому прекрасний кави, і ароматний чай, какао, – все таке смачне! Молоко, до речі, на відміну від капсульних машин, у неї не сухе і відновлене, а натуральне, концентроване, стерилізоване ультрафіолетом (спеціальні розробки фірми).

Володіє інтелектом машина і миє сама себе! У резервуар для води додається засіб від накипу, яке продається в будь-якому господарському відділі, в зчитувальний пристрій вставляється спеціальний технічний диск, який через штрих-код запускає програму промивки.

Єдиним, мабуть, недоліком можна вважати те, що не завжди і не скрізь можна придбати весь асортимент напоїв до цієї кавомашині. Проблему можна вирішити лише у великих гіпермаркетах і через інтернет-магазини.

Ось так несподіваний подарунок, зроблений мені колись-то, допоміг придбати чудову помічницю, кавоварку BOSCH TASSIMO, рівної якій в приготуванні смачних і ароматних напоїв я не зустрічала.

Огляд  відгук кавоварки Bosch tas 2005 ee tassimo

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.