Огляд Saeco Vienna plus

Огляд Saeco Vienna plus

Перше і дуже важливе, на мій погляд, властивість цієї моделі, це її «захист від ударів». Ця кавова машина стоїть у нас в офісі вже 2 роки (!), працює п’ять-шість днів в тиждень з восьмої ранку до восьмої вечора практично без перепочинку (часом, до неї черга з працівників у кілька людей вибудовується), і в ній за весь цей час нічого не зламалося, і навіть на сервіс не возили. Огляд Saeco Vienna plus

Друге, це те, що вона дуже проста в експлуатації. Вгорі три кнопки: ВКЛ/ВИКЛ, приготування кави і кнопка пара для збивання молочної піни. Після включення потрібно почекати кілька секунд, поки машина прогріється, в цей час сусідній індикатор кави моргає, коли він загоряється стабільно зеленим кольором – все, можна готувати напій. Кількість води регулюється поворотом ручки під кнопками, по картинках чітко видно якоїсь фортеці буде напій. Для виставлення помелу є диск у відсіку для кавових зерен, там також пиктограмки показують, що до чого. Огляд Saeco Vienna plus

Якщо раптом не вистачило зерен або води під час приготування, то спалахує червоним індикатор внизу. Тоді просто додаємо воду або кави, повертаємо ручку праворуч (з капучинатора починає бігти вода), але при цьому індикатор перестає блимати червоним. Знову натискаємо на кнопку приготування кави, і машина продовжить з того ж місця, де вона перервалася, тобто домелет необхідну кількість кави (а не почне процес заново), або продовжить приготування кави, якщо їй не вистачило води.

Для приготування «капучіно» потрібно натиснути на третю кнопку із зображенням пари), вона також кілька секунд моргнувши, поки машина прогрівається. Наливаємо в чашку вершки або молоко, підставляємо її під капучинатор, повертаємо ручку, розташовану з правого боку машини, і молоко збиваємо в піну. Потім потрібно знову натиснути на кнопку пара, і вона заморгає, знову повертаємо ту ж саму ручку праворуч – і з капучинатора починає текти вода (промиваючи його таким чином зсередини), і через пару секунд кнопка пара вимикається, а вмикається кнопка приготування кави. Додаємо в молочну піну кави, і ось «капучіно» готовий!

Миється машина дуже легко, всі загрязняемые частини просто ополіскують: зліва контейнер для збору відпрацьованого кави, внизу піддон для збору води. Як я вже говорила, самого улюбленого співробітника нашого офісу вже 2 роки, а глибше цих контейнерів в неї ніхто не заглядав. Якість пластика відмінне, за два роки інтенсивної експлуатації ніде нічого не надкололось, не поцарапалось і не тріснуло. На фотці видно сліди від скотчу – це ми вішали оголошення для деяких «товаришів, які нам зовсім не товариші» ?, що за недбайливе ставлення до машини будуть позбавлені можливості нею користуватися. І взагалі, якщо буде можливість, обов’язково куплю саме цю модель себе додому, і всім раджу! Просто чудове співвідношення ціни та якості! Сподіваюся, моя думка буде для Вас корисно!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.