Огляд Krups Nescafe Dolce Gusto

Огляд Krups Nescafe Dolce Gusto

Придбав кавоварку Krups Nescafe Dolce Gusto. Особливо сподобалася простота приготування різноманітних напоїв. Капсульна кавоварка. Використовуються капсули Nescafe Dolce Gusto. Не плутайте, з розчинною кавою. Nescafe, в даному випадку, натуральний і цілком пристойної якості.

Виробники капсул стверджують, що використовують чисту арабіку. Я кавоман і якістю напоїв цілком задоволений. Основна фішка полягає в тому, що швидко і без спеціальних навичок можна приготувати латте, капучіно та інші напої з використанням збитого молока. Для молочних напоїв використовуються 2 капсули – молочна і кав’ярня. При роботі з кавоваркою головне не забувати піднімати голку, перед тим, як вставити і видалити капсулу, інакше голка може зламатися.

Голка проколює капсулу перед приготуванням. Кава готується після натисненням однієї ручки. Регулювати і налаштовувати нічого не треба. Ще мені подобається, що кава виходить гарячий з першої чашки. Не треба пропускати воду перед першим приготуванням. Термоблок – нагрівальний елемент, який швидко нагріває воду до необхідної для приготування кави температури. Якщо залишити кнопку кавоварки включеною, через 5 хвилин вона відключиться.

Огляд Krups Nescafe Dolce Gusto

В комплект входить контейнер для відпрацьованих капсул. Піддон біля кавоварки знімний, це дозволяє легко вилити з нього залишки кави і води. Дуже подобається її вигляд. Особливо коли включена підсвічування.

Огляд Krups Nescafe Dolce Gusto

Загалом, перевагами є легкість приготування, можливість приготувати різноманітні напої, в тому числі і для дітей, економія сил і часу на миття кавоварки, можливість отримати завжди гарячий кави. Безпечне відключення теж річ незамінна. Легко доглядати за матовою поверхнею, на якій не залишається пальчиків.

Мінусом є те, що доводиться обмежуватися тільки продукцією Nescafe Dolce Gusto і залежати від одного виробника, але з наявністю в магазині капсул проблем поки не було. За ціною в цій кавоварці кава виходить не найдешевший, але тут доводиться вибирати між низькою ціною та комфортом.

Огляд Krups Nescafe Dolce Gusto

Така кавоварка відмінно підходить для офісу, коли каву треба приготувати швидко і якісно, а часу на приготування і миття кавоварки мало. Після видалення капсули тримач можна просто протерти серветкою. Якість кави справляє враження на заможних відвідувачів! Вдома цю модель раджу ледачим гурманам.

Для економних така кавоварка не варіант. Є способи отримати на виході кави дешевше, використовуючи турку або більш складні у використанні кавоварки. А для любителів отримати класний результат при мінімумі зусиль – те, що треба!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.