Огляд кращого кава для кавових машин

Огляд кращого кава для кавових машинКавомашини – головне досягнення останніх десятиліть на ринку кави та супутнього обладнання. Вони стали настільки популярними, що виробники кави віддають більше половини своїх виробничих програм на випуск продукту для кавоварок. Деякі компанії, що колись вважалися взірцем консерватизму, сьогодні повністю переключилися на виробництво кави для кавоварок і кавоварок. Вони не гребують нових технологій та типів упаковок (капсули, чалди та ін), що дозволяють максимально спростити процес приготування із збереженням високих смакових і ароматичних якостей продукту.

Серед всіх виробників кава для кавових машин існує кілька особливо важливих. Їх торгові марки та продукти незмінно потрапляють у ТОП продажів, а на незалежних дегустаціях і конкурсах отримують найкращі відгуки. Одні бренди підкуповують споживачів винятковою якістю, інші – невисокою вартістю, а треті – агресивною політикою просування. Про деякі з компаній, відомих у всьому світі своїм кава для кавових машин ми хочемо розповісти.

Lavazza

Огляд кращого кава для кавових машинLavazza – напевно, найвідоміший у світі виробник кави. Крім столітньої історії бренд приваблює покупців стабільно високою якістю і стабільністю смако-ароматичних властивостей продуктів. Кава Lavazza властиві помірна фортеця, витончений смак і легкий аромат. В асортименті компанії широкий вибір зернової і меленої кави, в тому числі для кавоварок – як моносортів, так і оригінальних купажів. Високий рейтинг в традиційно кавових країнах (таких як Бразилія, Італія, Мексика, США) також побічно свідчить про переваги продукції. Особливо в компанії пишаються тим, що при настільки великих масштабах виробництва вони примудряються контролювати якість на всіх етапах виробництва – від збору до упаковки. Цілком доступні ціни також є важливою конкурентною перевагою Lavazza для кавоварок. Купити каву Lavazza з хорошими знижками, можна на сайті компанії Центр-кави.ру.

Paulig

Огляд кращого кава для кавових машинОстаннім часом Paulig особливо відомий своїми кавовими машинами і, природно, капсульної кави для цих кавоварок. Такий спосіб приготування відрізняється простотою і, разом з тим, забезпечує ідеальне зберігання свіжомеленої кави. Своїм клієнтам Paulig пропонує широкий вибір кава на будь-який смак. Разом з тим, знавці запевняють, що всі сорти Paulig мають загальні риси: їм притаманний насичений смак і тонкий аромат. Представники компанії не втомлюються повторювати про особливе ставлення до якості зерен і умов обсмажування.

Danesi

Огляд кращого кава для кавових машинDanesi – ще одне відоме ім’я в кавовому світі. Для кавоварок виробник пропонує використовувати кращі купажі зернової кави. Бренд є одним з найвідоміших і шанованих в Італії, про що говорить. Цю торгову марку поважають за дбайливе збереження традицій – за свою довгу історію виробник зумів знайти свій неповторний фірмовий смак, яким вірний і донині. Чудова кава для кавових машин завдяки Danesi сьогодні доступний в багатьох країнах світу і з цілком доступними цінами.

Julius Meinl

Огляд кращого кава для кавових машинJulius Meinl – один з найуспішніших компаній-старожилів на світовому ринку. Однойменний зернова кава для кавових машин продається не тільки в рідній для виробника Європі, але і в інших частинах світу. Починалася історія Julius Meinl з невеликого магазинчика у Відні. Сьогодні під цим ім’ям знають всесвітньо відомого виробника кави та супутніх товарів, які шановані не тільки серед споживачів, але і в колі професіоналів. Багаторічні експерименти з обсмаженням зерен допомогли знайти технологію, яка допомагає виробляти чи не найкращий кави в світі. Секрет обжарювання оберігають від конкурентів.

Dallmayr

Огляд кращого кава для кавових машинВ асортименті Dallmayr шанувальники напевно знайдуть по-справжньому якісний кави для кавоварки. Його основу складуть зерна, зібрані на плантаціях Ефіопії, Колумбії, Папуа Нової Гвінеї, Бразилії. Виробник чітко розділяє товари за способом приготування, звертає увагу покупців на необхідність дотримання технології заварки. Крім кави під торговою маркою Dallmayr в різних країнах можна знайти найрізноманітніші делікатеси.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.