Огляд кавоварки (кавомашини) Delonghi EC 5

Огляд кавоварки (кавомашини) Delonghi EC 5

Кавоварки Delonghi представлені широким вибором моделей, що відрізняються за функціями і за ціною. Це, як раз, найбільш підходящий варіант для сім’ї з чотирьох чоловік, де всі люблять вранці пити міцну каву. В якості основного переваги, на мій погляд, виступає швидкість і легкість приготування чорної кави.

У використанні кавоварки Delonghi EC 5 проста – налити води, насипати сухої кави скільки потрібно, утрамбувати, і готово. Міцність напою можна регулювати, засинаючи то більшу, то меншу кількість кави в ріжок. Правда, перший час важко було пристосуватися його вставляти в держак, доводилося деякий час покрутити, поки не стане на своє місце в пази. Потім просто очистити ріжок від сухого жому, при цьому нічого з ріжка не проливається, поки до миття донесеш.

У порівнянні з іншими більш дорогими моделями – розумний вибір за невеликі гроші. Особливих проблем з використанням протягом семи років не виникло. Якщо хочеться напій по-міцніше – не проблема, навіть з помелом експериментувати не доводиться – в результаті ароматний міцну каву, менше, ніж за три хвилини. Хоча іноді виходить мало ароматної кави на виході. Але все ж, чорний кава виходить краще, ніж капучіно.

Щоб приготувати капучіно, знадобилося зробити декілька заходів. Як варіант, можна поступати таким чином: утрамбувати сухий кави в ріжку, включити саму кавоварку, з появою перших крапель кави, почати плавно відкручувати регулятор пари, при цьому, якщо хочеться отримати більше смачної піни, необхідно утримувати капучинатор на межі з молоком. Води потрібно на третину більше – для появи пари, в бойлері має бути на рівні позначки двох чашок еспресо. Для молочного напою не вистачає тиску – всього лише 3,5 бар, хоча якщо підібрати хороший сорт кави з відповідним помелом і при цьому якісно утрамбувати, то в результаті виходить смачна плівка крему. Молоко можна брати різної жирності, холодне, бажано з великим процентним вмістом білка і готувати капучино.

Але, все ж, капучинатором користуватися досить складно – відсутня перемикання режимів у якості виходу доводиться манипулировоть з кількістю води в бойлері.

Для того, щоб приготувати смачний і ароматний напій, не варто дотримуватися вказівок інструкції – потрібно спробувати все зробити самостійно, так би мовити, методом «проб і помилок», у результаті чого, підібрати свій рецепт неповторного напою.

У якості «мінуса» варто зазначити, що в роботі машинка досить гучна, при приготуванні капучіно, капучінатор починає свистіти, по – початку, виривалося занадто багато пари.

Можна стверджувати, що для своєї ціни, із зазначеними функціями кофемашина справляється, видаючи смачний еспресо і капучіно.

Модель більш дешева, за рахунок використання бойлерного принципу роботи. Моделі помпового типу коштують набагато дорожче, але і еспрессо в них виходить іншої якості. Так, що особливим поціновувачам цього напою краще заздалегідь ознайомитися зі всією лінійкою від виробника і приділити увагу принципом роботи і виникають разом з ним особливостям використання.

Авто – Аніка

І як завжди, відео з даної кавоваркою (кавоварка)

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.