Огляд кавоварки Jura impressa f50

Огляд кавоварки Jura impressa f50

Одна з найпопулярніших моделей кавоварок серії JURA, що прийшла на зміну ENA Micro 9, і оновлена в 2012году версія моделі F50 – машина IMPRESSA F50 Classic.

Відмітними особливостями її стали збільшений до 1,9 л, резервуар для води і контейнер для збору відходів, розрахований на приготування 16 порцій кави. До того ж, цей варіант JURA крім класичних видів кави, може готувати кавові напої з молочної пінкою – капучино, латте, маккіато.

Виробники постаралися оновити і дизайн цього кавового апарату – тепер він випускається не тільки в кольорі металік, але і в чорному, Це дозволить підібрати машину у відповідності з інтер’єром кухні або кафе.

Поліпшені основні і додано кілька додаткових функцій по попередній обробці зерен, і процесу приготування кави:

 

 • Замочування зерен кави перед основним помелом.
 • Дозатор, який регулює подачу води.
 • Регулятор міцності напою.
 • Регулятор температури.
 • Функція приготування двох чашок кави одночасно.
 • Автоматизовані процеси видалення накипу, промивання і чищення.
 • Автоматизація капучинатора.
 • Попередня ароматизація кави.
 • Економ режим у період очікування.

Зручний варіант верхній завантаження зерен в резервуар, шість швидкостей і ступенів помелу. Модернізована система помелу на високих швидкостях дозволяє досягти найдрібнішого помолу зерен в лічені секунди. Знижений шумовий ефект при роботі кавомолки.

Огляд кавоварки Jura impressa f50 Огляд кавоварки Jura impressa f50

Підсвічування перемикача і дисплей, оснащений кнопками і меню російською мовою. Чотири основних кнопки дозволяють приготувати улюблені кавові напої у відповідності з вашими смаковими уподобаннями.

Діалогове вікно відтворює інструкції користування російською мовою, що дозволяє полегшити програмування процесу і зробити його доступним і легким навіть для людини, яка ніколи раніше не користувався кавовими машинами.

Для вдосконалення процесу розроблена спеціальна програма, яка дає право вибору вашого улюбленого напою шляхом натиснення однієї кнопки. Каву можна варити будь-якої міцності, регулювати кількість молочної піни і вибирати температуру продукту на виході. IMPRESSA F50 Classic дозволяє регулювати жорсткість води шляхом самоочищення.

Підсвічування чашок при приготуванні кави надає цьому процесу романтичні нотки, і дозволяє користуватися кавоварка у будь-який час доби.

Змінні насадки для порціонної роздачі гарячої води, нагрівання молока, збивання молочної піни та професійного приготування капучіно роблять процес приготування зручним і швидким. Застосування універсального дозатора дозволяє використовувати в процесі приготування кави чашки будь-якої висоти і об’єму.

Для IMPRESSA F50 Classic не становить праці приготування двох різних видів напоїв одночасно. В комплекті передбачені дозатори для латте, макіато, капучіно, та інших смачних кавово – молочних напоїв.

Молочна ємність з нержавіючої сталі, спеціально передбачена в комплекті для молока досить містка – її обсяг становить 0,6 л.

Рецепт приготування Латте в кавомашині IMPRESSA F50 Classic:

Для приготування кави лате необхідно підготувати наступні інгредієнти:

 • Молоко – 150г,
 • Еспресо або американо – 100г,
 • Сироп або цукор – за смаком.
 • Насамперед потрібно зварити одну порцію еспресо. У питчере з допомогою випарювання збивається в піну молоко, причому так, щоб піна була дуже повітряної – легше, ніж на Капучино. В айріш переливаємо збите молоко, і потім тонким струменем за допомогою леза ножа, або на внутрішню сторону бічної стінки вводимо еспресо. Молоко відокремлюється від молочної піни тонким прошарком темного кави. Додається сироп, цукор, зверху присипається шоколадом.

  Огляд кавоварки Jura impressa f50

  Модель JURA IMPRESSA F50 може бути використана як для домашнього приготування кави, так і для офісу або невеликого кафе. Не дивлячись на свою унікальність і багатофункціональність розміри цього апарату досить компактні – його глибина становить 43 см, висота і ширина – приблизно 30см.

  Єдиним недоліком цього апарату, на мій погляд, є невелика проблема у придбанні змінного фільтра для очищення води.

  І навіть велика ціна JURA IMPRESSA F50 після декількох місяців отриманого в процесі приготування задоволення – цілком виправдовує себе.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.