Огляд кавоварка Delonghi ESAM 2600

Огляд кавоварка Delonghi ESAM 2600

Ми з чоловіком з тієї серії людей, які відчувають себе розбитими і втомленими, якщо протягом дня не вип’ють хоча б одну чашку кави. Тому питання вибору кавоварки в наш будинок стояв гостро і був вельми актуальне. Нещодавно все ж зважилися і взяли апарат марки Delonghi caffe corso. Огляд кавоварка Delonghi ESAM 2600Поділюся власними враженнями через 2 місяці щоденного користування. Основні моменти, які ми виділили особисто для себе:

Дизайн і розмір Delonghi ESAM 2600

Огляд кавоварка Delonghi ESAM 2600 Перше, на що ми звернули увагу, вибираючи кавоварку в магазині побутової техніки, це був дизайн марки Delonghi caffe corso. Акуратний, компактний апарат, чорного кольору, має приємний зовнішній вигляд, непомітний, але цілком симпатичний, прекрасно вписується в інтер’єр нашої кухні і не займає багато місця. Огляд кавоварка Delonghi ESAM 2600

Багатофункціональність та зручність у використанні

 • Машина повністю самостійна і все виконує сама, досить натиснути пару кнопок і виставити необхідні параметри. Сигнал червоного кольору на панелі сповістить, якщо закінчилася вода, зерна, чи потрібно витрусити лоток з відходами у вигляді кави-таблеток.
 • Вручну регулюється фортеця кави, від слабкого до міцного. Так само, як і кількість води в чашці, на виході можна отримати як міцний еспрессо об’ємом близько 40 мл, так і подвійну порцію слабенького кавового напою, все залежить від особистих переваг і заданих функцій.
 • Огляд кавоварка Delonghi ESAM 2600

  Ще з поміченого важливого корисної:

  • Економічний витрата кави
  • Досить об’ємний резервуар для води
  • Можливість наливати дві чашки одночасно
  • Використання як зернової, так і меленої кави
  • Підігрів чашок (ця функція у нас якось не прижилася)
  • Проста в догляді, всі елементи легко знімаються і прочищаються
  • Автоматичне відключення через деякий час після використання
  • Легко збирається і розбирається, всі комплектуючі плавно і без зусиль вставляються в апарат

  Пару слів про недоліки:

  1. Шумить, як ракета перед стартом Бурчить голосно. Вранці виникає побоювання розбудити домашніх, поки машина нарешті зварить каву. Але дві закриті двері вирішують проблему. Вдень цей звук вже не напружує.

  2. Злив гарячої води (функція автопромивання). Досі не можемо зрозуміти, за яким принципом машина починає раптом зливати воду. При включенні, гаразд, зрозуміло. Але буває, і після разового використання, подумає і знову береться за своє. А буває і не починає. Тобто промивання якась вибіркова, мабуть, машині видніше, коли їй це потрібно. Це умовний «недолік», великої ролі не грає. До того ж вода зливається в спеціальний лоток, нікуди не проливається, не розбризкується, а видалити її звідти складності не становить.

  3. Капучинатор. Для використання цієї функції явно треба пристосуватися. То виходить пишна піна, особливо, коли вариться друга-третя порція (прогрівається прилад краще, чи що?), то просто молочна тепла рідина. У перші рази декілька разів обпікалася летять бризками, але це, скоріше, від відсутності досвіду. Призвичаївшись тримати кружку і опускати в неї ріжок до потрібного рівня, проблема відпала. До речі, сам ріжок краще всього відразу знімати і споліскувати, щоб потім не відтирати застиглу молочну піну, справ на 30 секунд. Треба зауважити, що якщо все виходить, то пінка стає повітряної, і напій виходить не гірше, ніж у спеціалізованих кав’ярнях. Огляд кавоварка Delonghi ESAM 2600 Огляд кавоварка Delonghi ESAM 2600 Підводячи підсумок, можу сказати, що в цілому ми задоволені покупкою. Кавоварка Delonghi ESAM 2600 точно коштує витрачених на неї коштів, у нашій родині вона виявилася затребуваною більше, ніж інша кухонна техніка, не рахуючи звичайного чайника і мікрохвильовки Огляд кавоварка Delonghi ESAM 2600 Багатофункціональна, повністю забезпечує наші потреби.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.