Обладнання для кав’ярень, ресторанів, барів та кафе

Будь-який заклад громадського харчування, будь то маленька кав’ярня або ресторан, немислимо без професійного обладнання. Його кількість, спеціалізація і продуктивність залежить від розміру і спрямованості закладу. На сайті постачальника професійного обладнання для закладів громадського харчування можна ознайомитися з повним переліком необхідних агрегатів і пристосувань для облаштування кав’ярень, барів, кафе, ресторанів, фаст-фудів і кондитерських. Давайте зазирнемо, наприклад, у звичну для нас кав’ярню з іншого входу і подивимося на те обладнання, яке безперебійно забезпечує відвідувачів свіжозавареною кавою, приготованого по найпопулярнішим рецептами.

Яке обладнання потрібно для кав’ярні

У такого роду закладах все меню будується навколо кави, а також випічки і десертів до нього, тому найголовніше обладнання тут – це професійна кавомашина високої продуктивності і міні-пекарня для випікання булочок та інших виробів з тіста. Продуктивність кавоварки та міні-пекарні, як правило, підбирають від кількості посадочних місць у закладі.

У великій кав’ярні зазвичай встановлюють кавоварку-суперавтомат, з повним технологічним контролем, здатної вести облік проданого кави і витрачених матеріалів.

Обладнання для кавярень, ресторанів, барів та кафе

Воду для кавоварки готує пом’якшувач, який видаляє з неї солі жорсткості, що робить кава смачніша, а на обладнанні не утворюється накип.

До складу міні-пекарні обов’язково входить мінімальний базовий набір у вигляді тістоміса, міксера і самої печі. Це лише базовий набір, який може бути значно розширений у залежності від асортименту випічки. Невеличкі кав’ярні можуть і не мати своєї пекарні, закуповуючи випічку у стороннього виробника в необхідних обсягах.

Щоб зберегти вироби з тіста свіжими і гарячими, встановлюються теплові шафи з регульованою температурою підігріву, з прозорими стінами і підсвічуванням, що роблять продукцію візуально привабливою. Якщо кав’ярня виробляє ще й кондитерські вироби (тістечка, еклери і т. п.), то не обійтися без холодильної вітрини.

Все перераховане – це лише основне обладнання, крім нього потрібно ще безліч допоміжного: посудомийне, барне, теплове та холодильне, мийні ванни і т. п. Все це разом є запорукою успішної роботи закладу.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.