Обгортання з кавою від целюліту в домашніх умовах

Обгортання з кавою від целюліту в домашніх умовах починається з очищення шкіри за допомогою скрабу. Не потрібно використовувати штучні косметичні засоби, набагато краще взяти для цього натуральну мелену каву.

Обгортання з кавою від целюліту в домашніх умовах

Підготовка до процедури

Насамперед прийміть теплий душ, після чого нанесіть кави дрібного помелу на тіло, трохи помасажуйте шкіру і змийте кавову масу. Ось такий простий натуральний скраб. Тепер можна приступити безпосередньо до головної процедурою.

Просте обгортання

Приготуйте спеціальну масу, яку ви потім нанесете на тіло. Для цього вам знадобиться 70 г натуральної меленої кави запарити гарячою водою до отримання густої однорідної консистенції. Дочекайтеся, поки суміш трохи охолоне – в іншому випадку ви можете обпектися — після чого нанесіть її на тіло і оберніть місце спеціальною харчовою плівкою, залізьте під теплу ковдру. Вам потрібно провести під ковдрою приблизно годину – за цей час можна помедитувати, почитати книжку, помріяти. Потім кавова суміш змивається, а на шкіру наноситься ваш улюблений живильний крем.

Цей варіант кавового обгортання найлегший і поширений.

Інші методи обгортання

У сучасній косметології існують і інші рецепти приготування суміші для обгортання:

Можна приготувати суміш для обгортань на основі блакитної глини і кави. Змішайте компоненти в рівних частках і залийте гарячою водою, після чого масажними рухами нанесіть на шкіру і залиште на 40 хвилин. Технологія обгортання точно така ж, як описано вище. В принципі можна використовувати і білу глину, однак у цьому випадку компоненти для подальшого обгортання необхідно розвести окремо один від одного – кава в теплому молоці, а глину – у воді — і тільки потім їх змішують.

Якщо шкіра в’яне, та/або має потребу в додатковому зволоженні, рекомендується робити кавові обгортання з додаванням ефірних олій цитрусових, переважно лимона. Вам потрібно приблизно 15 крапель мигдального, оливкової або іншої олії-основи, змішати з 4 краплями ефірного масла цитрусових, після чого додати в теплу кавову суміш (кава розведений у воді). Після цього можна приступати до обгортання.

Не забувайте, що проводити процедури обгортання слід систематично: один курс становить десять процедур. При цьому інтервали повинні бути в 2-3 дня, незалежно від обраного методу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.