Німецька кава: найкращі сорти німецької напою

Німецька кава: найкращі сорти німецької напоюНімці відомі всім своєю педантичністю і педантичністю у всіх відносинах. Вони такі ж високі вимоги висувають і до виробників. Німці ніколи не розлучаться зі своїми грошима, якщо не переконаються на 100%, що товар якісний. В якості тестера всіх продуктів виступає всесвітньо відомий інститут «Штіфтунг Варентест», якому довіряють все беззастережно. Тому німецький кави славиться у всьому світі своєю високою якістю і натуральним смаком.

У Німеччині кави цінується дуже високо, його п’ють тут протягом цілого дня. Традиційно ранок середньостатистичного німця починається з чашки ароматної і підбадьорливого кави, який супроводжується найсвіжішої випічкою. Деякі воліють еспрессо, інші ж більше люблять капучино або латте. Смаки у всіх свої, але все незмінно сходяться на тому, що кава – це ідеальний напій для ранку.

В обідній час можна зустріти велику кількість людей, що сидять в парку на лавці або біжать у своїх справах зі стаканчиками кави в руках. Після роботи дуже популярний розслабляючий каву з алкоголем.

Якщо ви хочете спробувати дійсно якісний кави, то вам варто спробувати німецький. Цей напій не залишить байдужим нікого, так як зроблений він за старовинними рецептами з використанням кращих технологій. Величезний досвід і трепетне ставлення до кави, а також суворий контроль якості роблять німецький кави бездоганним. Найкращі німецькі сорти кави наведені нижче.

Зміст:

  • Кава Горила
  • Кава Импресто
  • Кава Даллмайер
  • Кава Маркус Кави Ексклюзив
  • Кава Ґутенберґ

Німецька кава: найкращі сорти німецької напою

Кава Горила

Горила – добірний якісний зернової кави для ресторанів і барів з Німеччини. До його складу входять добірні сорти арабіки і робусти, обсмажених і упакованих під суворим контролем німецьких професіоналів. Експерти стверджують, що цей вид кави є найбільш яскравим представником німецької якості. Ця кава має стійкий аромат, тривалий післясмак і повна відсутність кислоти або гіркоти. Крім всього цього, людей приваблює яскрава упаковка, фірмовий стиль і оригінальну назву. Кава Горила представлений на ринку наступними сортами:

Горила Бар крему – унікальна суміш кавових зерен, зібраних у високогірних районах Колумбії і Бразилії. 10% зміст арабіки і 90% зміст робусти робить цей кава дуже м’яким і ніжним. Наявність кремовою пінки і стійкого аромату є головними перевагами даного виду. Вартість 1 кг упаковки становить приблизно 870 рублів.

Горила Еспрессо Крему №1 – високоякісні добірні зерна арабіки, обсмажені за спеціальними новітніми технологіями. Смак цієї кави м’який, з нотками горіха, що і виділяє його серед інших сортів. Вартість кави за 1 кг – 945 рублів.

Горила Шумли – абсолютно новий оригінальний кави, зроблений з 100% арабіки. Якісний і цей ніжний смак і ароматна піна припадуть до душі багатьом. Особливо хороший цей кава з вершками, корицею або шоколадом. Ціна за 1 кг становить 930 рублів.

Горила Супер Бар крему – унікальна суміш зерен арабіки і робусти в рівному співвідношенні. Кава має незвичайний присмак і аромат тропіків, чим і привертає увагу. Ціна за 1 кг – 935 рублів.
Німецька кава: найкращі сорти німецької напою

Кава Импресто

Импресто – досить новий, але вже добре зарекомендував себе німецький кави. Ідеальні сучасні технології виробництва і відповідальний підхід до справи забезпечують німецька якість. Лінійка кава представлена такими сортами:

Импресто Гранд Кру – ретельно відібрані кавові зерна арабіки темного обсмаження. М’який і бездоганний смак, відсутність гіркоти і довгий рівне післясмак робить цей кава дуже популярним. Вартість 1 кг упаковки становить 1400 рублів.

Импресто Еспресо Голд – найкращі зерна арабіки і робусти середнього обсмаження. Даний купаж має дуже багатогранний смак і постійно розкривається по-різному. Спочатку він легкий і свіжий, потім – більш щільний і густий з нотками кислинки в послевкусии. Вартість 200 г упаковки становить 450 рублів.

Импресто Декаф – смачна кава в зернах, що не містить кофеїну. 100% арабіка темного обсмаження виробляє насичений і яскравий кави з чудовим ароматом. Вартість 200 г упаковки становить 450 рублів.

Импресто Еспресо – 100% Кенійська арабіка, яка має м’який смак легкою кислинкою і ароматну кремову пінку. Головною особливістю цього купажу є довгий казково приємний післясмак. Вартість 1 кг кавових зерен становить 1250 рублів.

Импресто Класик – суміш арабіки та південноамериканської робусти темного обсмаження. У м’якому смаку кави відчуваються особливі пікантні нотки, за що і люблять цю каву. Також добре доповнює композицію світла оксамитова пінка. 200 г упаковка коштує 450 рублів, 1000 – 1100 рублів.
Німецька кава: найкращі сорти німецької напою

Кава Даллмайер

Даллмайер – німецький кава для справжніх гурманів, які цінують все найкраще і звикли отримувати від життя максимум. Незвичайно чисте просто бездоганний смак і стильна упаковка привертають увагу і мають велику кількість шанувальників. Даний кави виглядає дуже презентабельно і ідеально підійде в якості подарунка. На ринку ця марка представлена наступними видами меленої кави:

Даллмайер Класик – мелену каву, виготовлений з чистої арабіки, ретельно відібраної та обсмаженої до світло-золотистого кольору. Досить міцний і щільний, але в той же час м’який і ароматний кави має низький вміст кофеїну. Підходить для заварювання в турці та приготуванні в кофефарке і кавомашині. Запропоновано на ринку в 250 г вакуумному пакеті вартістю приблизно 200 рублів.

Даллмайер Продомо – добірна суміш якісної арабіки, вирощеної в Індії, Гватемалі та Ефіопії. Ця кава має особливий смак, позбавлений всякої гіркоти, і стійкий пленящий аромат.

Даллмайер Зондеркласс – чиста арабіка, вирощена в диких високогірних районах Ефіопії. Має унікальний чистий смак, не схожий на інші сорти. Цінується за рахунок низького вмісту кофеїну і яскраво вираженого аромату.

Даллмайер Кіліманджаро – мелену каву, вироблений з африканської арабіки. Відрізняється даний вид насиченим і добре збалансованим смаком з легкими квітковими нотками.

Даллмайер Нейва – колумбійська арабіка, вирощена в Андах і Колумбії на великій висоті. Відрізняється даний купаж насиченим стійким ароматом і смаком, в якому можна відчути легкі цитрусові нотки.

Даллмайер Сул де Мінас — моносортовый бразильська кава, відрізняється приємним післясмаком і горіховим ароматом.

Даллмайер Ефіопія – мелений кави та якісної ефіопської арабіки. Свіжоприготований кави має елегантний смак і легкий аромат квітів.

Даллмайер Стандарт – мелена кава середнього обжарювання, позбавлений гіркоти. Дуже схожа на італійську каву, але має більш м’який приємний смак.

Кава Маркус Кави Ексклюзив

Маркус Кави Ексклюзив – ексклюзивний німецька кава для справжніх гурманів. Відрізняється особливим пряним смаком і ароматом. Готують його з відбірної арабіки з використанням новітніх технологій. Вартість 250 г упаковки приблизно 300 рублів.
Німецька кава: найкращі сорти німецької напою

Кава Ґутенберґ

Гутенберг – німецька марка, що пропонує величезний асортимент різних сортів кави. Даний кави вважається елітним і здатний задовольнити запити навіть найвимогливіших кавових гурманів. Досить висока вартість повністю виправдовується якістю і бездоганним смаком.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.