Найміцніший кави

Якщо ваша ранкова чашка кави недостатньо бадьорить, можливо, ви ризикнете спробувати найміцніший кави в світі.

Американська компанія випускає кави під промовистою назвою «Передсмертне бажання« (Death Wish Coffee), і він містить на 200 відсотків більше кофеїну, ніж звичайний кави сильного обсмажування.

Творці «Передсмертного бажання» стверджують, що знайшли боби з найвищим вмістом кофеїну, смаком Арабіки і подвійним зарядом енергії.

Компанія заявляє, що їх кавові зерна органічно вирощені і обсмажені до середнього рівня для отримання міцного сильного смаку.

«Це не звичайний ранковий кава. Це не кави, який ви купите в магазині або замовите в кафе. Це екстремальний кави, і він не для слабаків. Вважайте, що вас попередили», — заявляють виробники.

Це звичайно не самий дешевий кави і одна упаковка, що містить 450 грам зерен, коштує 19,99 доларів. Якщо ж він вам здасться не достатньо міцним, компанія гарантує повернення грошей протягом 60-ти днів.

Журналістка Time, яка раніше працювала баристой певною кав’ярні Starbucks, спробувала дві чашечки кави «Передсмертне бажання». Ребекка Нельсон (Rebecca Nelson) стверджує, що відчула сильний підйом, а через дві години було «кофеиновое похмілля», коли вона відчувала себе так, ніби не спала 36 годин поспіль.

Інші люди стверджують, що кава давала заряд енергії на весь день і володіла багатим інтенсивним ароматом.

Джерело.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.