Музей кави та невелика екскурсія відео

Музей кави та невелика екскурсія відеоОдним з найвідоміших музеїв кава є «Kaffee Museum» у Відні. Цей музей відкрито на території Економічного музею в 2003 році Едмундом Майром. Більшу частину експонатів становить колекція самого засновника, який збирав її близько 50 років.

Що стосується самої колекції, то вона налічує дуже велика кількість кавоварок, турків, кавомолок, а також інших екзотичних предметів, які колись використовувалися для приготування кави. В приміщенні 300 м2 розташоване 5 залів, які налічують близько 1000 різноманітних предметів, які безпосередньо пов’язані з кавою або з приготуванням цього напою. Цими предметами є старовинні кавоварки, кавомолки, ростери і термоси, а також різні рекламні листівки про каву. Біля кожного експонату музею є своя історія про те, як той чи інший предмет був відреставрований і як знайдений, в який час і в якому місці.

Зміст:

  • Що подивитися в музеї
  • Де знайти музей кави
  • Цікаві заходи
  • Відео екскурсія

Музей кави та невелика екскурсія відео

Що подивитися в музеї

Найстарішим експонатом, якому вже близько 200 років є стара англійська кавоварка. Ця кавоварка працює до нашого часу і чудово демонструє це під час щоденних лекцій в музеї. По розповідях екскурсоводів цієї кавоваркою користувався ще Людвіг Ван Бетховен, який був першим відомим кавовим гурманом.

У цьому музеї така атмосфера, яка привертає багато відвідувачів. Тут дуже часто проводяться різні концерти, семінари та читання.

У музеї також працює Професійний Центр кави. Все що потрібно знати про походження і приготуванні цього божественного напою, всі цікавляться питання можна обговорити і дізнатися саме тут. У цьому центрі проходять навчання власники ресторанів, професійні барісти і просто любителі кави.
Музей кави та невелика екскурсія відео

Де знайти музей кави

Музей кави також є в Росії, у Санкт-Петербурзі. Цей музей має безліч експонатів, які розміщені у великих залах. Екскурсії по музею завжди захоплюючі, а шоу-дегустації просто зачарують цінителів і любителів його величності кави. В цьому музеї також як і у віденському проводяться семінари та навчання фахівців в області кави.

У цьому музеї представлені, як дуже старовинні експонати, так і сучасні (з XVII століття і до нашого часу). Якщо у музеї у Відні є кавоварка Бетховена, то в Санкт-Петербурзі аналог знаменитої кавоварки. Ще серед експонатів можна побачити кавомолку більшовика Никарда Коко. В будинку цієї людини познайомилися Сталін і Ленін. Що стосується інших експонатів, то в музеї можна побачити безліч пристосувань для обсмаження кави, посуд для проведення кавових церемоній. Майстерності кавових церемоній також можна навчитися під час семінарів в музеї.

На території музею є кавова тераса, де можна провести кавову церемонію, розглядаючи історичну частину Петербурга. У кав’ярні на території музею можна спробувати навіть самі елітні сорти арабіки, такі як кава лювак, «Жовтий бурбон» і «Ямайка Блакитна Гора». Також можна випити кави, приготований професійними баристами. Музей кави має свій ексклюзивний кави, який можна спробувати тільки тут.
Музей кави та невелика екскурсія відео

Цікаві заходи

Музей кави часто проводити різні вечори за участю відомих акторів, письменників і просто відомих особистостей. Під час цих вечорів проводяться дегустації, майстер-класи кращих баристів, а також заходи за участю професіоналів в області кави.

Музей кави в Петербурзі відкрився в 2008 році. Він представляє унікальні експонати, які не побачите більше ніде в Росії. Музей кави – це незвичайне місце, яке створене для любителів і цінителів кави. Кожен, хто відвідає цей музей, зможе дізнатися про те, де виростає той чи інший сорт кави, які існують варіанти обжарювання і дізнатися для себе найсмачніші рецепти приготування цього напою.

Що стосується планів, то найближчим часом представники цього музею хочуть організувати освітні програми, проводити заходи з майстер-класами.

Творці музею поставили перед собою завдання максимально розвивати кавову культуру в Росії. В першу чергу необхідно розповісти всім про користь цього напою, а також навчити правильно, у відповідних пропорціях його пити.

Відвідувачі музею зможуть дізнатися про історію кави. Звідки і коли він прийшов в Росію, як його вирощують, збирають, готують до вживання. В музеї, як вже говорилося, працює дегустаційний зал, де можна спробувати цей ароматний напій, переглянути відеоматеріали про нього, дізнатися відповіді на якісь запитання, що стосуються кави. Також можна придбати елітний кави та сувенірну продукцію, яка вам сподобалася. У Музеї кави можна придбати дуже якісний кави і відвідувач може вибрати собі кави будь-якого помелу або ж придбати свіжий кави арабіка в зернах. Що стосується фірмового кави «Музей кави», то він складається з суміші високоякісної арабіки. Зібрана така арабіка в трьох країнах: Колумбії, Гватемалі і Коста-Ріці. Кожен сорт надає особливий смак і аромат цього напою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.