Можна молоти каву блендером . Як можна молоти каву в блендері

Багатьох господинь, які люблять пити каву, але не мають кавоварку і кавомолку цікавляться можна молоти каву блендером. Давайте подивимося, які є способи подрібнення кави і як можна молоти каву в блендері.

Можна молоти каву блендером . Як можна молоти каву в блендері

Подрібнення кави в блендері

Звичайно, змолоти каву в блендері можна, однак у блендері ножі встановлені досить високо і далеко від лез стінок, тому, ті зерна, що ріжуться і падають вниз не перемелются. Блендер це побутова техніка призначена для торсіонного перемелювання, а зокрема перетворюються в рідкий або самих по собі рідких речовин.

Кавомолка також має торсіонне перемелювання, але за рахунок низького розташування ножів і ножів, які дістають майже до самих країв і малого об’єму створюють розрідження зверху обсягу, куди власне і піднімається вся суміш, опускаючись вона знову перемелюється і так по колу.

Подрібнювати кавові зерна за допомогою блендера потрібно в чашці, оснащеної кришкою, в іншому випадку зерна і їх осколки будуть розлітатися по всій кухні. Використовуючи блендер, ви зможете перемолоти каву до однорідного порошку. Чим менше будуть частинки, тим більш ароматним в результаті вийде напій.

Подрібнення кави в м’ясорубці

Найпростішим способом подрібнення кавових зерен вважається звичайна або електрична м’ясорубка. Сучасні апарати продаються з набором різноманітних ножів, для різних продуктів. Для перемолу кави слід використовувати насадки, призначені для спецій, наприклад для чорного перцю горошком. На виході у вас не вийде однорідного помелу. Його доведеться пропустити кілька разів через м’ясорубку, поки результат не буде задовільним. Електрична м’ясорубка впорається з кавовим зерном з першого разу.

Пам’ятайте, що перед тим, як починати помел необхідно ретельно вимити і просушити кожну деталь обладнання, яка буде безпосередньо стикатися з кавою. Якщо цього не зробити каву може ввібрати запахи продуктів, які занурювалися раніше

Подрібнення кави молотком

Це, мабуть, самий екстремальний метод, але теж існує. Невелика кількість зерен загортається в газету, після чого по них б’ють молотком до повного подрібнення. Після цього можна варити каву

Як ви бачите, в тому, щоб розмолоти кавові зерна без кавомолки, немає нічого особливо важкого. Крім того, зробити це можна використовуючи пристосування, що є на кухні у кожної господині. При цьому не постраждає і якість напою, воно буде не гірше ніж після подрібнення кави в машині або кавомолці.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.