Можна чи кава на дієті

Можна чи кава на дієті

Зміст:
Яку каву можна вживати при схудненні
Показання та протипоказання до прийому кави

Любителі кави, які вирішили схуднути, насамперед задаються питанням: «чи кава на дієті?». Відповідь така: «Можна, але не у великій кількості». Варто мати на увазі, що далеко не всі види кави будуть сприяти схудненню.

Яку каву можна вживати при схудненні

Безумовно – натуральний. Сам по собі він містить велику кількість ефірних масел і вуглеводів, але при обжарке всі речовини згоряють. У готовому вигляді в каві міститься всього 2 ккал. Однак чим міцніше кави, тим більше в ньому калорій.

Калорійність напою залежить від інгредієнтів, що додаються до нього. Так, ложка цукру і вершків у 25 разів перевищує по калорійності сам кави, тому випивши його в такому вигляді, ви отримаєте як мінімум 100 ккал.

Не бажано при дієтах вживати Фрапучино, Латте, Гляссе і Мокко. Через додавання в них жирних вершків вони перетворюються в висококалорійні напої і не сприяють зниженню ваги.

Найбільш корисними будуть Американо, Рістретто і Еспрессо. Ці види самі низькокалорійні. Вони тільки сприятимуть зменшенню зайвої ваги.

Показання та протипоказання до прийому кави

Всі продукти на дієті потрібно вживати в строго обмеженій кількості. Це ж правило відноситься до кави. Воно має велику кількість обмежень.

Протипоказання:

  • Не рекомендується пити цей напій людям до 18 років і після 35.
  • Вживання кави після 7 години вечора може викликати безсоння.
  • Якщо напій викликає почуття голоду, то при схудненні краще від нього відмовитися.
  • Не можна випивати кави після їжі, так як їжа потрапляє в кишечник, не встигнувши як слід, перетравитися в шлунку.

Свідчення:

  • Випитий натщесерце чорний кава покращує обмін речовин.
  • Цей напій надає сечогінний ефект. Однак не слід вживати більше 3-х чашок в день, так як можна отримати зворотний ефект.
  • Чашка чорного кава піднімає настрій і працездатність на кілька годин.
  • Для людей, не здатних уявити себе без цього напою, придумали спеціальну кавову дієту. Базується вона на тому, що протягом дня можна випити лише кілька чашок кави. Проміжок між його вживанням повинен становити не менше двох годин. Інша рідина не рекомендується. Можна з’їдати трохи чорного шоколаду.

При правильному вживанні кави зайві кілограми будуть тільки убавляться завдяки виведенню зайвої рідини. Головне пам’ятати, що випивати його потрібно без додавання інших інгредієнтів, тільки в натуральному вигляді.

І пам’ятайте, у всьому має бути здоровий глузд і міра. Ворожіння на кавовій гущі — правда чи вигадка?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.