Мій улюблений домашній бариста Delonghi Nespresso Lattissima

Мій улюблений домашній бариста Delonghi Nespresso Lattissima

Кажуть, що італійські бариста роками вчаться готувати каву латте і капучіно, щоб виходив приголомшливо смачний напій з щільною, соковитою, молочної пінкою.

Але як же кавово – професійні (якщо можна так сказати) італійці, створили приголомшливу кофемашину Nespresso Delonghi Lattissima!

У цій машині не тільки виходить приголомшливою кави, в ній все до дрібнички продумано і все прекрасно: дизайн, форми, розміри, експлуатація.

Якщо ви любитель справжньої кави латте або капуччіно, ваші діти люблять молочну пінку з какао, а ще хтось з домашніх еспресо, ця машинка для вашої родини. Тим більше, що конструкція її така, що поки в одному блоці готується кава, другий блок збиває молоко.

Кавовий асортимент капсул, їх більше дюжини, що входить в комплект цієї машини, не залишить нікого байдужим. За смаковими якостями ця кава не тільки не поступається меленої, а значно його перевершує, на мою думку. Навіть якщо ваша бабуся кави не п’є, а тільки зелений чай, вона буде використовувати цей апарат для миттєвого приготування 900 води для заварки. На передній панелі машини дві кнопки вибору кави, два індикатори: температури води і рівня води Можна користуватися заводськими налаштуваннями для приготування потрібного вам обсягу напою, а можна їх збільшити, тим більше що висувна підставка для чашок дозволяє користуватися як кавовими чашками, так і склянками для латте.

До речі, про молочних напоях. Контейнер з молоком можна залишати в холодильнику до наступного використання.

Купуючи цю кавоварку, у мене була якась боязнь чищення і миття її, особливо від молока. Але ця машинка – сама акуратність.

  • По-перше, її можна мити в посудомийній машині.
  • По-друге, оскільки використовуються капсули, немає постійно розсипаного кави.
  • По-третє, для очищення молочних каналів застосовується спеціальна автоматична система, в якій залишки молока змиваються гарячою водою.
  • По-четверте, немає необхідності позбавлятися від кавової гущі, так як вона залишається в капсулі, а для відпрацьованих капсул існує спеціальний контейнер.

 

Ще про капсулах. Деяких відлякує необхідність їх купувати. Але справа в тому, що служба доставки, в тому числі і по інтернету, працює досить чітко, а вартість капсул дуже демократична. Так що, на мій погляд, краще замовити їх один раз в квартал, ніж постійно промивати від меленої кави ріжок, який систематично забивається. Хоча для справедливості все-таки треба сказати, що для жителів периферійних місць, доставка може бути дещо проблематична.

Користуватися цією кавоваркою елементарно просто, легким дотиком пальця молоко, капсула і вода через хвилину-дві перетворюються в ароматний і улюблений вами напій. Ергономічність цього апарату на вищому рівні, а лаконічний дизайн і продумані мінімальні розміри кавоварки Nespresso Delonghi Lattissima прикрасять будь-яку стильну кухню.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.