Мелена кава від целюліту

Мелена кава від целюліту часто використовується для приготування домашніх скрабів, який здатні глибоко проникнути в шкіру і очистити її. Кавові скраби від целюліту за рахунок своєї ефективності, відносній дешевизні і доступності дуже популярні серед домашніх господарок.

Мелена кава від целюліту

Дія кавового скрабу

Частинки меленої кави чудово забезпечують пілінговий ефект, очищаючи пори від жиру та бруду. Але це ще не все, що, може кавовий скраб, він також діє ще в кількох напрямках:

  • у кавових зернах міститься багато природних антиоксидантів, які надають омолоджуючу дію на шкіру, підтримуючи її красу;
  • кофеїн сприяє виведенню зайвої рідини з клітин, за рахунок чого шкіра робиться більш пружною і гладкою. Навіть якщо у вас не вийде повністю прибрати целюліт самостійно в домашніх умовах, то завдяки підвищенню пружності шкіра стає більш привабливою зовні. За рахунок виведення зайвої рідини також знижується вага і зменшуються обсяги.
  • кофеїн чинить дуже благотворний вплив на судини. Використання кавового скрабу – відмінна профілактика варикозу. При регулярному використанні стінки судин зміцнюються, стають більш еластичними, що сильно зменшує ризик виникнення цього захворювання.
  • кофеїн також надає судинорозширювальну дію, стимулює кровообіг в підшкірному шарі і шкірі. В результаті чого, прискорюються обмінні процеси, а саме процес розщеплення жирів.

Будь використовувати кави?

Приготування антицелюлітного скраб з кави в домашніх умовах не становить особливої праці й буде дешевше покупного, і нітрохи не менш ефективним. Так як ви самостійно приготуєте скраб, то його натуральність і якість не викличуть у вас сумнівів. Однак слід пам’ятати, що кава має відповідати певним характеристикам.

Кава береться тільки натуральний самого дрібного помелу, який правильно зберігатися і у нього не закінчився термін зберігання. Коли скраб потрібен для омолодження шкіри, краще віддати перевагу зеленому кави. Пам’ятайте, що використання сурогатів та кавових напоїв абсолютно марно, а іноді й шкідливе.

Дозволяється брати замість меленої кави кавову гущу. Але вона повинна бути від натуральної кави, приготованого без цукру, молока і інших добавок. Зберігати кавову гущу можна від 3 до 5 днів в банку з щільно закритою кришкою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.