Мексиканська кава

Мексиканська кава в основному застосовують як один з компонентів в кавових сумішах. Зерна кави, вирощені в Мексиці, володіють підвищеною кислотністю і яскраво вираженим шоколадним присмаком. Мексиканська кава не відрізняється особливою міцністю, але разом з тим володіє ніжним смаком і глибоким ароматом, а фірмова кислинка надає напою особливу пікантність. Вирощувати каву в цій країні почали в кінці 18 століття, і на даний час Мексика входить в десятку лідерів по його виробництву.

Основна маса виробленого кави припадає на південні райони країни. Тут вирощують тільки арабіку. Мексиканська кава ще називають низинній арабікою, т. к. кавові дерева висаджують на висоті від 400 до 900 метрів над рівнем моря, тоді як звичайно вирощування кави відбувається на висотах 1000-3000 метрів.

Мексиканські плантації – це понад 400 тисяч гектар землі, на яких збирають понад 300 тисяч тонн зерна. Найкращий мексиканський каву вирощують у двох районах — Chiapas і Oaxaca.

Звичайно обробка зерен проводиться на місці вирощування, найпоширеніший спосіб обробки зерен в Мексиці – це вологий спосіб. При такому способі, кавове зерно відокремлюють від м’якоті з допомогу води.

В силу свого географічного положення, основна масу якісного кавового зерна Мексика експортує в США. Кращі марки кави, виробленого в Мексиці, представлені сортами Altura Хуатуско, Altura, Оахака Плума, Плумо Коитепек, Хай Коатепек і Тапанчула.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.