Кращий розчинну каву

Розчинна кава, завдяки своїй зручності і швидкості приготування, має величезну масу шанувальників. Особливо він популярний в Росії – левова частка ринку кави в нашій країні належить саме цьому продукту. Немає сумніву, що смакові і ароматичні якості меленої кави виграють, але все-таки розчинний тримає лідерство по продажах. Якщо мелену каву можна віднести до певного елітарного продукту, то швидко завариваемый – це більше ширвжиток, тому закономірне питання: який розчинну каву кращий?

Кращий розчинну каву на російському ринку

Серед фахівців вже склався рейтинг кращого розчинної кави не тільки на основі смакових і ароматичних якостей, але і за такими показниками, як: швидкість і повнота розчинення у воді, відсутність сторонніх домішок, однорідність гранул, зовнішній вигляд.

Рейтинг розчинної кави — Топ 10

Bushido. Одна з небагатьох японських марок розчинної кави на російському ринку. Але це не означає, що продукт виробляється безпосередньо в Японії. Кава Bushido роблять у Швейцарії. Для його виготовлення беруться найкращі сорти кавових зерен і використовуються самі передові технології, що дозволяють максимально наблизити смак і аромат до натурального кава. Ціна цього бренду досить висока.

Grandos. Елітний розчинну каву від німецького виробника. Виготовляють тільки з добірної арабіки, без яких-небудь харчових добавок. Ціна висока, і знайти його в торгових мережах досить непросто. Найчастіше продається тільки в спеціалізованих магазинах.

Maxim. Південно-Корейська розчинну каву з самого високоякісного матеріалу і при самих останніх технологіях, що застосовуються в кавовій промисловості. У дуже невеликій кількості присутні харчові добавки для поліпшення смаку. Має благородний аромат і відмінний смак.

UCC. Хороший продукт з легким фруктовим ароматом. Виробляється в Японії і відрізняється відсутністю гіркоти, яка присутня практично у всіх марки розчинної кави. Для тих, хто любить неміцний напій з м’яким смаком, вибір цієї марки буде відмінним рішенням.

Carte Noire. Не плутати з кавою «чорної картою». Французька кава, виготовляється з відбірної арабіки. Розчинна кава Carte Noire вважається кращим серед масових сортів кави.

Розчинна кава «Московська кав’ярня на паях» займає шосту позицію в рейтингу. Відрізняється багатим і приємним смаком, і що важливо, доступною ціною. Якісний продукт за нижчою ціною.

Південно-Корейська Taster’s Choise, що в перекладі – “вибір гурманів”. Промовиста назва, покликане підкреслити високу якість. І на насправді, цей сорт відрізняє насичений смак та аромат, що наближається до натурального кава. Його виробляють лише з арабіки, без використання ароматизаторів та харчових добавок.

Egoiste Special. Швейцарський кави з високоякісного матеріалу. Відмінний смак і аромат. Недосвідчений любитель підбадьорливого напою може навіть не помітити різницю від натуральної меленої кави.

Today Pure Arabica. Якісний німецький продукт з глибоким смаком. Має досить високу вартість.

На останньому рядку рейтингу кращого розчинної кави в Росії – «Індійське золото Exclusive», що виробляється з якісних кавових зерен і володіє чудовим смаком. Має відносно невисоку вартість.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.