Кращий мелена кава-Топ 5 кращих марок

Який мелену каву найкращий? Зараз на російському ринку таке різноманіття марок кави, що визначитися з вибором досить складно. Тим більше ціна упаковки досить висока і хвилі зрозуміло бажання покупця не помилитися і придбати високоякісний мелену каву за свої гроші. Навіть якщо ви чудово варити каву в турці, то придбавши недорогу марку сумнівної якості, навряд чи зможете повною мірою відчути смак і аромат цього чарівного напою. Серед кавоманів вже склався рейтинг брендів, на який рекомендуємо звернути увагу.

Кращий мелену каву. Топ 5 найкращих марок на російському ринку.

Кава «LAVAZZA» займає 5 місце в рейтингу. Можна сказати – це самий італійська кава, т. к. є найбільш продаваним брендом в Італії. Виробник випускає широкий асортимент кави під цією торговою маркою. Компанія існує понад 100 років, випускаючи як мелена, так і зернової кави. Відмінний смак і вишуканий аромат робить його популярним як у всьому світі, так і в Росії.

Кращий мелена кава Топ 5 кращих марок

«Живий кави» — 4 місце в рейтингу. Не самий дешевий продукт, але один з найбільш якісних. Завоював свою популярність з-за своїх відмінних смакових і ароматичних якостей. Свою високу вартість повністю виправдовує, оскільки при виробництві використовується добірна Арабіка, обсмажена за фірмовою технологією, що надає цій марці особливий смак.

Кращий мелена кава Топ 5 кращих марок

Кава «MAURO» — 3 місце в рейтингу кращого меленої кави. Це ще один бренд від італійських виробників. У всьому світі ця торгова марка цілком справедливо вважається продукцією високого класу. Бренд «MAURO» зайняв нішу на ринку в основному як виробник сумішей для приготування кави еспрессо, хоча компанія не обмежує тільки еспресо і продає також різні варіанти меленої кави з купажованих сумішей.

Кращий мелена кава Топ 5 кращих марок

Кава «CAMARDO» — 2 місце в топ 5 кращого меленої кави. Відноситься до преміальних сортів італійської кави. На російському ринку з’явився недавно, проте швидко завоював популярність за його дивовижний смак і запах. Виробник кави «Camardo» випускає великий асортимент сортів для приготування кави по різних рецептах – від еспрессо до кави по-турецьки.

Кращий мелена кава Топ 5 кращих марок

Кава «JARDIN» — лідер рейтингу кращого меленої кави. Найбільша купується марка кави на російському ринку. Представлений широким асортиментом сортів меленої кави, які відрізняються різними смаками, ароматами і ступенем фортеці. Для виробництва всієї лінійки кави « JARDIN» використовуються тільки високоякісне зерно Арабіки, різні ступеня обжарювання і помелу.

Кращий мелена кава Топ 5 кращих марок

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.