Кращі сорти кави в зернах в світі

Кращі сорти кави в зернах в світі характеризуються високою вартістю та обмеженою кількістю, а напої, приготовлені з них оригінальним приємним смаком. Від того, в якій країні вирощували каву боби, залежить аромат і смак напою. Важко сказати, який «національності» кращий кави, адже кожен має свої особливості і тут споживач може орієнтуватися тільки на свій смак. Розглянемо стани, які були визнані лідерами з виробництва кави.

Кращі сорти кави в зернах в світі

Бразилія

Це країна перший лідер у виробництві кави. Однак деякі гурмани стверджують, що бразильська кава простуватий і позбавлений складного букета. Втім, чимало тих, Хто любить його за горіховий аромат і відсутність гіркоти без характерною кислинки. Кращими різновидами бразильської арабіки є сорти Сантос і Байя. Саме їх використовують для створення сумішей, призначених для кавоварок.

Венесуела

Тут вирощуються такі сорти як Бурбон і Тіпіка. Кава Венесуели люблять за дуже ніжний смак і легку кислинку.

Гватемала

Гватемала виробляє такі різновиди кави, як Марагоджип, Тіпіка, Бурбон. Даний кава має досить хорошу репутацію серед експертів. Гватемальський кави дізнаються по характерному смак темного шоколаду з нотками спецій та фруктів.

Індія

Кращий кави виробляється в Індії трохи схожий на гватемальський – він має такий же насичений букет і смак. В індійському кави присутні відтінок гвоздики, перцю і кардамона,а також вишукана кислинка.

Індонезія

В основному в Індонезії вирощується робуста. Але на острові Ява є плантації знаменитого яванської кави, який експерти відносять до одного з кращих в світі. Самий знаменитий сорт – Блю Ява. Готовий напій характеризується дуже високою щільністю, майже сиропної консистенцією і присмаком гіркого шоколаду з невеликою кислинкою.

Кенія

У цій країні вирощують найкращу каву в Африці. Так як процес вирощування суворо контролюється державою, якість кенійського кави завжди на висоті. З незвично великих зерен кави Кенія виходить напій з винної кислинкою і присмаком чорної смородини.

Колумбія

Колумбійський кава знають у всьому світі і цінують його за легкість і ледь помітні фруктові відтінки в букеті.

Коста-Ріка

У цій країні власниками кавових планцтаций є в основному фермерські господарства. Якість коста-риканського кави стабільно на висоті. Місцевий кави характеризується високою щільністю і димним присмаком.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.