Кращі марки розчинної кави в Росії

Розчинна кава користується великою популярністю у всьому світі, приблизно 80% ринку кави займає саме розчинну. Які кращі марки розчинної кави в Росії? Це один з актуальних питань, адже кожен шукає простий у приготуванні і смачний ароматний напій. Адже багато дешеві розчинні кавові напої за своїм ароматом і смаком залишають бажати кращого.

Кращі марки розчинної кави в Росії

Ознаки хорошої кави

Існує і хороший розчинна кава, аромат і смак яких близький до натурального чорного кава. Однак, дані характеристики все ж не є самими основними ознаками розчинної кави, не менш важливим показником якості вважається розчинність як холодної, так і гарячої воді без осаду, однорідність кавового пороша, не повинно мені бути вкраплень, а також відсутність різноманітних шкідливих добавок.

Перше місце: кава Bushido

Найбільш відповідний кави всім вищеописаним параметрами Bushido, який виробляє на замовлення в Швейцарії. Кожен сорт такого кави унікальний, а одній із секретних добавок компанії-виробника є харчове золото. Даний кави дуже рідко завозять в Росію, тому він продає в окремих крамницях за досить високою ціною.

Друге місце: «Grandos»

«Grandos» німецька фірма поставляє каву. Даний кавовий порошок готують тільки з добірних зерен арабіки, не додаючи хімію. Упаковку «Grandos» ви також не знайдете в супермаркеті, але він точно є в спеціалізованому магазині. Ціна, як ви розумієте, теж не маленька.

Третє місце: «Maxim»

Цей кавовий напій виробляють в Південній Кореї. Найчастіше його можна зустріти на Далекому Сході, але в даний час його почали завозити і в магазини Центральній частині Росії. «Maxim» порадує своїм смаком навіть справжнього любителя кави, оскільки він проводиться по технології з мінімальним кількістю ароматизаторів, але не дивлячись на це у нього глибокий і насичений смак.

Четверте місце: «UCC»

Японський кави «UCC» характеризується легкою фруктової ароматом і відсутністю гіркоти, що робить каву м’яким, тому сподобається не кожному.

П’яте місце: «Carte Noire»

Ось «Carte Noire» безумовно, знайомий багатьом, адже з масових видів кави на російському ринку це кращий. Він характеризується відмінним ароматом і смаком.

На закінчення необхідно сказати, що переваги в ароматі і смаку є справою звички, проте ніколи не бійтеся експериментувати і пам’ятайте, що в каві важливо не тільки якість аромат і смак, але і користь для організму.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.