Користь зеленого кави

Ще недавно зелений кава був відомий тільки фахівцям, сьогодні ж про нього багато говорять як про корисний продукт для здоров’я та її застосування в дієтах для схуднення. Давайте розберемо, чим корисний зелений кави.

Що таке зелений кава?

Деякі вважають, що це зелена кава – це окремий сорт, хоча таке визначення буде невірним. Є такі популярні сорти, як арабіка, робуста, ліберіка, але перш за все, зеленим кави називаються не обсмажені кавові зерна. При тепловій обробці будь-якого продукту його корисні властивості частково втрачаються. Не обсмажені зерна зберігають свої корисні речовини в повній мірі.

Користь зеленого кави.

У 2012 році американські дієтологи виявили, що зелена кава є засобом для схуднення із-за вмісту в ньому хлорогенової кислоти, яка активно бере участь в процесі обміну речовин в нашому організмі та сприяє зниженню кількості жирів. Чорний кава не володіє таким ефектом, оскільки під час термічної обробки зелених зерен, кількість хлорогенової кислоти сильно падає. Крім цього, при обжарке кавового зерна втрачається або знижується ще маса корисних мікроелементів.

Зелений кава містить мінеральні солі, білки, кавове масло, вітаміни C, B, E, PP, цукор, хлоргеновую кислоту, які поліпшують мозкову активність, підвищують загальний тонус, покращують імунітет і обмін речовин в організмі, знижують рівень холестирина в крові. Треба зауважити, що зварений зелений кава не володіє яскраво вираженим збудливим впливом на нервову систему, на відміну від чорної кави.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.