Користь зеленого кави. Яка користь від зеленої кави

Сьогодні на простори нашого ринку увірвався зелений кави, тому варто розібратися яка користь від зеленої кави, який так активно пропонують купувати. Користь зеленого кава для організму людини визначається в першу чергу тими властивостями, якими він володіє.

Користь зеленого кави. Яка користь від зеленої кави

Корисні властивості

Зелений кава вважається досить корисним продуктом, за рахунок того, що до складу цього виду кави входять незамінні жирні кислоти (стеаринова, олеїнова, пальмітинова, бегеновая, лінолева, арахідонова. Під час обсмажування кавові зерна втрачають всі вищеописані корисні речовини.

Спалювання калорій

Зелений кава широко реклмируется насамперед, як продукт, який допомагає знизити вагу і утримувати його в межах норми. Вважається, що ефекту схуднення сприяє міститься в зеленому кави хлорогенова кислота, яка активно допомагає у спалюванні жирів, за рахунок активізації процесу метаболізму. Однак, цей момент все ж спірне, оскільки хлорогенова кислота входить склад та обсмажених зерен, а за натуральним чорною кавою такого ефекту не спостерігалося. Також зелений кава здатна викликати помилкове відчуття насичення, за рахунок чого уменьшаеться обсяг і частота вживаної їжі, внаслідок чого втрачається вага.

Стимуляція розумової та фізичної активності

Всі ці позитивні моменти зелений кава дає за рахунок того, що в склад зерна входять дубильні речовини, пуринові алкалоїди, і само собою кофеїн. Всі ці компоненти допомагають в боротьбі з головним болем, спазмами, зміцнюють серцевий м’яз, покращують роботу нервової системи, стимулюють лімфодренаж, зміцнюють пам’ять.

На замітку

Щодо того, у чому ще користь зеленого кави, потрібно також згадати про те, що недавні результати американських досліджень показали, що існує гіпотетична можливість лікування діабету за допомогою цього напою. Хлорогенова кислота зелених зерен розщеплює цукор, що суттєво сприяє одужанню хворого на діабет організму. Але це всього лише гіпотетичне припущення, а вплив хлорогенової кислоти на організм ще не вивчено до кінця.

Косметологія

Зелений кава активно використовується косметологами і медиками естетичної медицини. Даний продукт застосовується в:

  • профілактики зморшок;
  • лікуванні шкірних дефектів (шрами, розтяжки, рубці);
  • зволоження і захисту шкіри;
  • зміцнення волосяних цибулин, їх відновлення та харчування, а також надання блиску волоссю.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.