Користь зеленого кава для схуднення

Користь зеленого кава для схуднення полягає в тому, що він допомагає скинути зайві кілограми, якщо тільки ви сидите на дієті і займаєтеся спортом. При цьому сам зелений кава є природним антиоксидантом, який допомагає очистити організм від вільних радикалів і зміцнити здоров’я. Зелений кава є ні чим іншим, як необжаренными кавовими зернами. Вчені всього світу знаходять усе нові й нові корисні якості напою з зеленої кави.

Користь зеленого кава для схуднення

Користь зеленого кави

В першу чергу зелений кава для схуднення став популярним за рахунок властивості помогаеть в спалюванні жиру в організмі, а також перешкоди новому скупчення жирових відкладень. Поєднання таких важливих речовин, як кофеїн і хлорогенова кислота дозволяє гальмувати процес всмоктування жирів, що активно допомагає в схудненні.

Крім того, вважається, що вживання мелених зелених бобів кава позитивно впливає на стан гіпертоніків. Тобто після вживання цього напою знижується артеріальний тиск, тоді як чорний кава дає протилежний ефект.

Вчені провели дослідження на щурах і з’ясували, що хлорогенова кислота, що міститься в зеленому кави, здатна впливати на зниження рівня глюкози в крові, що може допомогти хворим, які страждають від цукрового діабету.

Користь зеленого кава також у тому, що завдяки кофеїну, пуринових алкалоїдів і дубильним речовинам він покращує загальне самопочуття, тонізує, активізує фізичну і розумову активність, здатний зняти головний біль при мігрені, покращує якість пам’яті і лімфодренаж, стимулює роботу серцево-судинної системи.

Вплив зеленої кави на шкіру

Зелене кава для схуднення впливає на організм одночасно за кількома напрямками – як антиоксидант, як сечогінний засіб, є джерелом корисних речовин і вітамінів. Першим ділом він виводить з організму зайву рідину, за рахунок чого зменшуються жирові відкладення.

Також відбувається відновлення пошкоджених і підвищується зростання молодих здорових клітин епідермісу, що дуже швидко можна помітити з позитивним змінам зовнішнього вигляду шкіри. Третє, що має місце – лімфодренаж, а значить, відбувається насичення шкіри необхідними поживними речовинами.

Всі ці поліпшення відбуваються, якщо ви застосовуєте в комплексі зелений кава в якості антицелюлітного обгортання, так і при використанні його як скрабу. Для посилення позитивного ефекту пілінгу в кавову масу додають різноманітні інгредієнти.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.