Користь кави з молоком. Чим корисний кави з молоком

Кава з молоком – улюблений напій багатьох людей. Ми можемо замовити цей напій практично де завгодно. Особливість його в тому, що він не тільки смачний, але і корисний. Розглянемо чим корисний кави з молоком і в чому полягає користь для організму.

Користь кави з молоком. Чим корисний кави з молоком

На думку дієтологів кави сам по собі дуже корисний з багатьох причин, а саме відбувається:

  • зменшення ризику виникнення каменів в нирках,
  • підвищення витривалості і працездатності,
  • поліпшення пам’яті і концентрації уваги,
  • стимуляція творчого мислення,
  • допомогу в боротьбі з сонливістю,
  • надання позитивного впливу на роботу легенів.

Було доведено, що вживання 3 чашок кави з молоком в день допомагає боротьбі з цирозом печінки у людей, що зловживають алкогольними напоями.

Але, незважаючи на всі свої корисні властивості, кава також може принести шкоду, вимиваючи мінеральні речовини з організму. У цьому випадку завзятим кавоманам не варто засмучуватися – досить додати молоко, і організм почне насичуватися кальцієм.

Як би не був корисний кави, вживання його у великих кількостях завдає шкоди організму. Причина цього – кофеїн, який може призвести до летального результату, якщо людина не слід нормі споживання. Молоко ж, при додаванні в каві, в свою чергу, збільшує обсяг напою, за рахунок чого зменшується кількість кофеїну. Якщо ж вибирати каву з пониженим вмістом кофеїну (наприклад, сорт «арабіка») і змішувати його з молоком, то можна не побоюватися завдати собі шкоди.

Кава з молоком чудово втамовує спрагу і знижує відчуття голоду. Пом’якшуючи гіркоту кави, молоко перешкоджає печії. Також за рахунок кальцію, що міститься в молоці, зуби не тільки менше жовтіти, але й відбудеться зміцнення емалі.

У всьому потрібно знати міру — цей напій може негативно позначитися на здоров’ї, якщо пити його в необмежених кількостях. Якщо існують проблеми з серцево–судинною системою і існує алергія на молочні продукти, то від нього треба відмовитися.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.