Корисні властивості зеленого кави

Зелений кава натуральний сирої кави, який не піддавався термічній обробці. Корисні властивості зеленого кави відрізняються від корисних якостей чорного наявністю компонентів, які при обжарюванні зерен розпадаються. Придбати даний вид кави в супермаркеті чи магазині досить важко. Частіше він продається в кавових крамницях або інтернет-магазинах.

Корисні властивості зеленого кави

Корисні властивості

Як всім відомо, заварений зелений кава сприяє схудненню. Регулярне вживання зеленої кави не дає відкладати жири у великій кількості. Безумовно, в кавових зернах містяться дубильні речовини, кофеїн і пуринові алкалоїди, які сьогодні повсюдно застосовуються для стимулювання розумової та фізичної активності.

За рахунок цього кофеїн, який входить до складу кави, успішно бореться зі спазматичними болями і головним болем. В обмежених кількостях кофеїн корисний для людського організму, оскільки покращує роботу вищої нервової системи, стимулює лімфодренаж, підсилює пам’ять людини, а також сприяє зміцненню серцевого м’яза.

Екстракт з зеленого кава застосовується в этетической медицині і для різноманітних потреб косметологів, при таких показниках, як: необхідність зміцнення і живлення волосяних цибулин, посилення і відновлення блиску; суха шкіра, яка потребує захисту і вологи (завдяки антиоксидантам очищує організм і забезпечує необхідну циркуляцію вологи); для лікування шкірних ушкоджень, таких як шрами, целюліт, шрами, розтяжки; профілактика утворення зморшок.

Принцип дії кави для схуднення

До складу зеленої кави входять компоненти, які перешкоджають синтезу жирів і холестерину, за рахунок чого і підтримує вагу в нормі. Таким чином зелений кава прискорює жировий обмін, підвищуючи енерговитрати організму. До того ж зелений кава для схуднення сприяє розщепленню жирів і виведенню нерасщепленных жирів з організму, а також виводить токсини і зайву рідину з організму.

Протипоказання до прийому зеленої кави

Зелений кава не рекомендується застосовувати дітям, вагітним жінкам, матерям у період грудного вигодовування, а також важко хворим. Не рекомендується цей напій також тим, хто страждає від безсоння, підвищеної нервової збудливості, підвищеного артеріального тиску, порушення серцевої діяльності, виражений атеросклероз.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.