Контроль помелу кофемолок

Купуючи кавомолку потрібно завжди пам’ятати про те, що вони видають різний розмір мелених зерен, що дуже важливо для вибору рецепту приготування кави і варіння його в різних типах кавоварок. Тому функція контролю помелу для кофемолок дуже, навіть і принципова. Така функція у ротаційних кофемолок, як правило, присутня у дорогих апаратів, також вони мають таку функцію, як імпульсний режим роботи, що дозволяє значно поліпшити вихід продукту. Але найкращого результату ви досягнете тільки на жерновых кавомолках, деякі моделі мають до 10 режимів помелу, що в значній мірі дозволяє варіювати грубість помелу (дозволяє готувати різні сорти і рецепти кави). Так що якщо ви гурман, то рекомендуємо придбати саме такий тип кавомолки, а якщо просто п’єте для бадьорості, тоді вам більше підійде ножова-ротаційна кавомолка.

Купуючи кавомолку, не забувайте, що багато виробники наділяють їх іноді дуже приємними, а головне потрібними функціями. При купівлі ротаційної кавомолки, зверніть увагу, на те що б вона мала режим контролю нагрівання, це позбавить вас від згорілого моторчика. Нагрівшись під час помелу, вона автоматично вимкнеться і не включиться, поки не охолоне. Також приємним доповненням, повинен бути згортається в корпус шнур, що дуже сильно заощадить місце під зберігання приладу. Крім цього, зверніть увагу на функцію дозатора, ви зможете самі визначати, скільки кави вам потрібно для приготування, наприклад, якщо вам потрібно 10 грам порошку, виставляєте потрібний обсяг, і на виході у вас 10 грам кави. Особливо просунуті моделі мають функцію темпера або створення «кавових таблеток», які можна використовувати в кавоварках. Але тут пам’ятайте, що розмір створюваних таблеток, повинен підійти до розмірів, що використовуються вашим апаратом для варіння кави.

Багато господинь використовують кавомолки, як подрібнювача цукру, а також помелу перцю. Але не варто цього робити, так як ви можете зіпсувати смак кави.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.