Кола з кавою – ефект, наслідки

Кола з кавою – це спеціальний коктейль, який вживають для одержання сильного заряду енергії і бадьорості, однак бажаючи отримати такий ефект, наслідки мало кого турбують. Безумовно, кожному в цьому швидко мінливому світі знайомі ситуації, коли сил вже не вистачає, а ось невідкладних справ накопичилося багато, і енергії на їх реалізацію зовсім немає. А настільки популярні розрекламовані енергетики не завжди допомагають так, як хотілося б. Тому багато хто вибирає цей ядерний коктейль.

Кола з кавою   ефект, наслідки

Ефект кави з колою

Як було написано вище, ви отримаєте серйозний заряд активності і відчуєте себе бадьоро настільки сильно, що весь день чи ніч вам не зімкнути очей. Проте перед приготуванням цього напою слід уважно вивчити правила і наслідки його вживання:

  • Величезна кількість енергії, отриманої вами від вживання коли з кавою, буде бити через край, тому використовувати таке «допоміжний засіб» рекомендується тільки в самих крайніх випадках.
  • Категорично заборонено пити такий коктейль людям, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи або навіть мають найменші порушення роботи серця, гіпертонією і проблемами з функціонуванням нирок. Також цей коктейль не можна пити вагітним жінкам і годуючим матерям.
  • Суміш кока-коли з каву не рекомендується вживати частіше одного разу в два тижні.

Навіть якщо ваше здоров’я дозволяє вам вжити подібний енергетичний напій, в той момент коли ваші сили досягли нуля і ви повністю видихалися, а ситуація вимагає, щоб ви були в тонусі, то можливо і є сенс в приготуванні цього напою.

Дія і наслідки коктейлю кави з колою

Чому і як діє цей напій? В кока-колі міститься вуглекислота, яка потрапляючи в шлунок, викликає подразнення його слизистої і розширення судин. Таким чином, кофеїн набагато швидше потрапляє в кров, що в рази підсилює його вплив і вироблений на організм ефект. Тобто більш висока концентрація кофеїну в крові при вживанні енергетичного коктейлю досягається за короткий проміжок часу.

Виходить, що організм реагує на суміш коли з кавою, як на отруєння отрутою, що викликає бурхливу реакцію: підвищення вироблення адреналіну, прискорене серцебиття, часті походи в туалет – тобто все, що сприяє виведенню токсинів з організму.

Тому подумайте кілька разів перед тим, як приготувати такий коктейль та випити.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.