Кофемашина Squesito – інструкція

Кофемашина Squesito здійснена італійською компанією і продається з інструкцією, де детально описана установка, використання і очищення приладу. Усі кавоварки цієї фірми відносяться до капсульних, тому вони відмінно підходять як для офісного, так і для домашнього застосування, а також для кафе, ресторанів і барів.

Кофемашина Squesito   інструкція

Особливості кавоварки Squesito

Капсульна машина для приготування кави дозволяє зберегти характеристики змелених, ароматних кавових зерен, а сам напій сподобається кожному цінителю цієї кави. Кавомашини від компанії Squesito абсолютно не залежать від системи водопостачання, а використання спеціальних капсул з кавою дозволять позбутися від очищення і відмивання пристрою, після кожного приготування.

Капсульна кавоварка володіє стильним і оригінальним дизайном і не займе багато місця на кухні. Застосування даного апарату, деяких кавових аксесуарів і кави в капсулах дає можливість приготувати майже будь-який вид кави. Зручна експлуатація дозволяє кожному любителю кави в кілька торкань приготувати чудовий напій високої якості.

Так для приготування кави в капсульної кавомашині Squesito необхідно встановить капсулу, натиснути на потрібну кнопку і через 30 секунд у вас буде смачний гарячий кави.

Позитивні якості капсульної кавоварки Squesito

Основними позитивними властивостями машини для приготування кави капсульного типу Squesito і капсул для цього агрегату можна назвати такі:

  • Комфорт і простота в обігу;
  • Оригінальне ультрановое зовнішнє оформлення апарату і його компактність;
  • Спеціальні капсули з кавовим порошком – це одна з останніх розробок в сфері приготування різноманітних кавових напоїв. У технології виготовлення капсул завжди враховуються нюанси і способи приготування кожного кавового напою.
  • Кавовий порошок в капсулах Squesito упакований в герметичний контейнер, завдяки якому дається 100 5-а гарантія збереження свіжості і насиченого аромату кави протягом дуже тривалого періоду часу;
  • У кожній кавовій капсулі міститься певна доза кави, тому вам необхідно вибрати улюблений сорт кави, а вже ідеальне та якісне приготування забезпечить капсульна кавоварка від компанії Squesito.

Компанія представляє продукцію у вигляді шести різних видів капсульного кави. Різні пропорції сортів кави, дають можливість отримати унікальний за смаком напій.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.