Кофемашина Spidem Villa – інструкція

Кофемашина Spidem Villa має в комплекті інструкцію з експлуатації і являє собою автомат еспресо повного циклу. Все що потрібно – заправити кофемашину кавовими зернами і водою, потім натиснути на кнопку приготування. Машина для приготування кави Spidem Villa є повністю автоматичною системою приготування італійського еспрессо. У ній мало дорогої електроніки, що говорить про надійність апарату. Кофемашина Spidem Villa забезпечена зручним прозорим контейнером для води, налаштуванням помелу, ємністю під відходи на 10 порцій, налаштування кількості води і кави на порцію.

Кофемашина Spidem Villa – інструкція

Особливості кавоварки Spidem Villa

Безумовною перевагою даної машини для приготування кави є професійна кавомолка з можливістю дуже тонкого регулювання помелу зерен. Жорна тут сталеві, а не керамічні, вони здатні витримувати значні навантаження, тому навіть попадання сторонніх предметів не здатне вивести апарат з ладу.

Налаштування помелу здійснюють на ходу, поки кавомолка обертається. Регулювальний гвинт встановлений під кришкою кавомолки, тут же знаходиться і регулювання кількості кави на одну порцію: від 7 до 9 р.

Функція предзаваривания або попереднього змочування, дає можливість отримати максимальну кількість ароматичних і смакових речовин з кави. Ви можете самостійно настроїти кількість кави і води на порцію від 15 до 250 мл. Для цього вам не потрібно вводити налаштування програми, оскільки регулювання кількості кави на порцію здійснюється звичайним поворотом регулятора на передній панелі. Щоб призупинити подачу напою потрібно повторити натискання на кнопку приготування.

Приготування кави та очищення машини

Для приготування кави потрібно налити води в ємність: просто зняти її зверху, наповнити водою і поставити назад. Потім в бункер для кави насипається кавове зерно. Залишилося натиснути на кнопку приготування напою. При одноразовому натисненні кавоварка приготує одну порцію, при подвійному натисканні вона зварить 2 порції.

Для успішної і довгої роботи протягом довгих років за кавоварка вимагає догляд. Тому дуже важливо не забувати промивати пристрій приготування і видаляти накип. Пристрій приготування, тобто головний вузол кавомашини, на якому лежить відповідальність за якість напою, що легко дістається, споласкивается під струменем проточної води, висушується і ставиться на своє місце. Все легко і просто.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.