Кофемашина Saeco Royal Professional – інструкція

Кофемашина Saeco Royal Professional продається разом з інструкцією російською мовою, пензликом для очищення важкодоступних місцях.

Кофемашина Saeco Royal Professional – інструкція

Опис кавомашини Saeco Royal Professional

Корпус кавоварки зроблений з пластику з сріблястим покриттям, деякі деталі хромовані. Фірма-виробник дає дворічну гарантію. Сам пристрій скомплектована так:

  • підігрів чашок,
  • ємність для кави і для води (при цьому можна використовувати не тільки кава в зернах, але і вже змелений кавовий порошок),
  • знімний піддон для збору пролитої кави і води,
  • регульований диспенсер,
  • ємність для відпрацьованого кави,
  • трубка видачі гарячої води/пари (тобто ручної капучинатор),
  • автоматичний капучинатор,
  • дисплей і кнопки управління.

Переваги кавомашини

Головним лостоинством даної моделі є швидкість і якість приготування кави. За одну хвилину вона здатна приготувати чотири чашки еспрессо об’ємом 50 мл, що при обліку подвійного диспенсера дуже хороший результат. У пристрої вбудована функція регулювання міцності напою, за допомогою збільшення і зменшення ступеня помелу зерен і кількості кави на одну чашку від 7 до 10 р.

Радує також просте управління. На панелі є шість кнопок, три з яких відповідають за обсяг: американо, еспрессо і рістретто, інші необхідні для управління стимером і капучинатором, таким чином приготувати бажаний напій можна просто натиснувши праву кнопку. На дисплеї відображаються всі неполадки машини і сам процес приготування кавового напою. Коли кофемашина вимагає очищення, ви побачите певний значок на дисплеї.

В цілому турбот з кавоварки Saeco Royal Professional зовсім небагато – періодично охдаждать її та проводити декальцинацию раз в місяць.

Недоліки кавомашини

Основним недоліком даної моделі є капучинатор – це те, що може зламатися в першу чергу і досить скоро, а зламавшись один раз поломки ризикують почастішати. Крім того з часом з корпусу кавоварки починає стиратися фарба, звичайно в роботі це не завадить, проте вигляд у апарату виходить не дуже акуратний.

Ще одним невеликий недолік полягає в труднощі очищення піддону. Проблема в тому, що з нього не виймається решітка, а значить, на стінках і на дні накопичуються залишки від кави, що дуже важко відмити. Проблема невелика, але все ж неприємна.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.