Кофемашина Saeco – інструкція по експлуатації

Кофемашина Saeco завжди продається разом з інструкцією по експлуатації. Однак, перед тим як вибрати певну модель необхідно розібратися які особливості у апарату даної марки і які найпопулярніші моделі серед споживачів.

Кофемашина Saeco   інструкція по експлуатації

Особливості кавоварок Saeco

Кавомашини Saeco володіють унікальним механізмом приготування кави і дуже надійними вузлами. Слід також відзначити деякі особливості апаратів Saeco:

  • стильний дизайн кавоварок від розробників фірми BMW Group.
  • зрозуміла на інтуїтивному рівні панель управління – ви можете вибрати режим приготування, обсяг напою, його міцність і інші параметри.
  • зручний заварний механізм, який можна повністю зняти і легко помити, не використовуючи додаткові засоби.

За рахунок своїх унікальних характеристик апарати Saeco популярні серед покупців в різних цінових категоріях-від стандартних до моделей преміум-класу.

Моделі кавоварок Saeco від 13 000 до 26 000 рублів

Це найдоступніший сегмент, він представлений компактними моделями, призначеними для приготування еспрессо з цільних зерен. Найпопулярнішою серед них є кофемашина Saeco Xsmall. Апарат невеликого розміру легко поміщається на кухні. Кожна модель характеризується своїми функціональними особливостями. Наприклад, кофемашина Saeco 8743 відрізняється зручним пристроєм контейнерів для відходів і води. Вони встановлені на передній панелі, що спрощує догляд за апаратом. Однак на відміну від моделі HD8745 у неї немає пластикової насадки «панарелло» — пристосування, яким збивається молочна піна.

Моделі кавоварок Saeco від 26 000 до 50 000 рублів

Модельний ряд кавових машин цієї цінової категорії характеризується розширеним функціоналом і представлений в стильному дизайні. Приміром, кофемашина Saeco Syntia обладнана зручним дисплеєм зі світлодіодним інтерфейсом. В кавомолці встановлені керамічні жорна, завдяки яким зберігається натуральний смак кави і кавовий порошок не перепалюється в процесі варіння.

Моделі кавоварок Saeco від 50 000 рублів

Представляють елітний сегмент з самими функціональними моделями, дизайн яких акцентує увагу на деталях. Кавомашини Saeco HD8854/09 Exprelia Class Black і Saeco HD8856/09 Exprelia Stainless Steel дозволяють контролювати насиченість смаку, щільність молочної і кавовій піни, а також забезпечені інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.