Кофемашина Melitta: її модельний ряд

Кофемашина Melitta: її модельний рядСеред величезної кількості різних моделей машин для приготування кави ми все частіше чуємо про марку Melitta. Її віддають перевагу ті, хто любить каву і хоче, щоб процес приготування був максимально простим і швидким. Німецькі кавоварки Melitta підійдуть, як для домашнього, так і офісного користування, вони порадують вас не тільки смачним бадьорить напоєм, то і прекрасним якістю роботи. В даний час цю продукцію використовують люди у всіх куточках світу, говорячи про явних її переваги. Кофемашина Melitta приваблює своїм строгим дизайном, який підійде для будь-якого приміщення і зможе помітно прикрасити його. Крім того, вона популярна за рахунок невеликих розмірів, що дозволяє використовувати її навіть в невеликих кімнатах.

Кавомашини даної марки мають інтервальну систему варіння кави, що робить його більш насиченим і яскравим. Аромат у отриманого кави більш виражений, такий, як при заварюванні вручну.

До явних переваг також можна віднести багаторічний досвід роботи і використання лише екологічно чистих матеріалів. Велика кількість різних додаткових функцій робить використання машини більш легким і приємним. З таким апаратом для приготування кави ви зможете буквально за лічені секунди отримати смачний напій. Для цього тепер немає необхідності йти в кафе і сплачувати значні суми.

Асортимент кавових машин даної марки дуже широкий, кожна модель має свій дизайн і особливості, що дозволяє підібрати кожному свій ідеальний варіант. Далі ми розглянемо популярні моделі, серед яких ви зможете підібрати найкращий варіант.

Зміст:

  • Мелітта Кафео Соло
  • Мелітта Кафео Соло Мілк енд
  • Мелітта Кафео Латте
  • Мелітта Кафео Бар
  • Мелітта Кафео Лаунж
  • Мелітта Кафео Бістро
  • Мелітта Кафео С1
  • Мелітта Кафео Гурме
  • Відео огляд

Кофемашина Melitta: її модельний ряд

Мелітта Кафео Соло

Мелітта Кафео Соло – повністю автоматична кавова машина, яка випускається в чорно-сріблястому і чисто чорному варіантах. Таким чином, ви можете підібрати ідеальний апарат, який вдало підійде до інтер’єру будинку або офісу. Ця кавова машина дозволяє вам приготувати смачний ароматний напій без особливих зусиль і витрат часу. З допомогою зручного символьного дисплея ви можете вибирати фортеця напою та інші параметри. Крім того, ця кавова машина є дуже економічною з точки зору енергоспоживання. Вона має багато корисних функцій, таких, як індикатори, які показують закінчення води і переповненість сміттєвого контейнера, а також автоматичне виключення і включення.

Мелітта Кафео Соло Мілк енд

Мелітта Кафео Соло Мілк енд — новинка серед кавових машин даної марки, яка легка у використанні і оснащена різними корисними функціями. Вона оснащена автоматичною системою очищення, має налаштування вибору ступеня помелу зерен і температури води. Також ця модель дозволяє приготувати дві порції напою одночасно. Ця кавоварка користується великим попитом за рахунок компактних розмірів, дуже лаконічного дизайну і простоти в управлінні. На ринку вона представлена в чорному і сріблястому кольорі. Дана модель стане ідеальною для шанувальників еспресо, так як готує цей густий і смачний напій буквально за кілька секунд.

Мелітта Кафео Латте

Мелітта Кафео Латте – економна і дуже стильна модель, яка випускається в білому, чорному і червоному кольорі, декорована сріблом. З цієї кавоварки ви можете самостійно вибирати об’єм води для кожної порції кави і готувати напій з повітряною піною. Машина має такі додаткові функції: автоматична промивка, включення і вимикання, видалення кальцію з жорсткої води і підігрів чашок.
Кофемашина Melitta: її модельний ряд

Мелітта Кафео Бар

Мелітта Кафео Бар – автоматична кавова машина з дуже стильним дизайном. Завдяки унікальному капуччинатору молочна пінка збивається надзвичайно ретельно. Ви можете самостійно вибирати потрібний об’єм води, а також готувати напій з різних видів кави, що стає можливим завдяки системі «Бін селект».

Мелітта Кафео Лаунж

Мелітта Кафео Лаунж – зручна і красива машина для приготування кави, яка оснащена системою фільтрації і зручним капуччинатором для приготування різноманітних молочних напоїв. Дзеркальний дисплей на передній панелі дозволяє завжди бачити рівень обсягу води і ступінь забруднення контейнера. Завдяки можливості регулювання виведення каві по висоті ви можете використовувати посуд різного обсягу. Кавоварка має такі важливі функції: комплексна програма очищення забруднень, видалення жиру і промивка машини. Все це робить користування апаратом дуже приємним та легким. Крім цього, користувач сам встановлює температуру нагрівання води. Дана модель виглядає дуже стильно і елегантно, випускається в білому і чорному кольорі.

Мелітта Кафео Бістро

Мелітта Кафео Бістро – універсальна модель кавоварки, яка має багато різноманітних функцій. З її допомогою ви можете підігрівати чашки, готувати густу молочну пінку, використовувати посуд різних розмірів. Завдяки автоматичній системі очищення і промивання тримати апарат в чистоті дуже просто. Крім того, ви можете вибирати ступінь помелу зерен. Зручні індикатори роблять використання простим і приємним. Випускаються дані моделі у бордовому і чорно-сріблястому кольорі.
Кофемашина Melitta: її модельний ряд

Мелітта Кафео С1

Мелітта Кафео С1 – розумна автоматична кофемашина, яка може готувати напій на будь-який смак. Користувач самостійно вибирає ступінь подрібнення кавових зерен і обсяг пінки. Ви можете запрограмувати її на приготування 4 улюблених кавових напоїв, вказавши всі параметри. Вона має знімний контейнер для молока і опцію регулювання налаштувань в момент приготування напою.

Мелітта Кафео Гурме

Мелітта Кафео Гурме – багатофункціональна машина, яка швидко готує смачну каву з пишною повітряної пінкою. Підходить для використання, як зернової, так і меленої кави. Має функцію контролю міцності кави (5 рівнів) і регулювання температури води і обсягу порцій. Також до переваг можна віднести двокамерну ємність для кавових зерен. Цю модель по заслугах оцінять справжні кавові гурмани. Експлуатація та догляд за машиною надзвичайно простий завдяки автоматичним системам очищення і приготування. Проводиться вона в чорному і сріблястому кольорі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.