Кофемашина Franke: переваги і особливості

Кофемашина Franke: переваги і особливостіКофемашина Franke – це високо-технологічна техніка, яка також відрізняється невеликими компактними розмірами. Franke обладнана суперавтоматикой, має можливість підключення до водопроводу. Цей апарат може приготувати багато різних кавових напоїв: латте, капучіно, еспресо, лате макіято, американо і багато іншого.

Також вбудовані дві кавомолки і два окремих бункера для кавових зерен. Таким чином, існує можливість засипати два різних сорти кави і отримувати різні напої одночасно. Приготувати базові напої можна натисканням тільки однієї кнопки. Також можна просто підігріти молоко чи воду для чаю.
Зміст:

 • Історія кавоварки Franke
 • Ціни на кавоварки Franke
 • Особливості
 • Обладнання
 • Переваги
 • Відео рецепт

Кофемашина Franke: переваги і особливості

Історія кавоварки Franke

Виготовляються такі кавоварки швейцарським концерном Franke. Цей концерн вже протягом ста років радує своїх споживачів якісною, надійною технікою, яка служить довгий час і дарує задоволення від насолоди смачними напоями. Компанія заснована в 1911 році і прославилася виготовленням обладнання з нержавіючої сталі. Franke Coffee Systems – це підрозділ концерну, яке розпочало свою роботу в 1987 році і практично відразу ж стало світовим лідером по виробництву повністю автоматичних кофемашин. В наш час Franke Coffee Systems поставляє свою продукцію по всьому світу.

Кавомашини Franke досить міцні і витримують високі навантаження. Якщо дотримуватися рекомендацій, то такою технікою можна користуватися багато років.

Ціни на кавоварки Franke

Що стосується вартості, то ціна на Franke виправдовується якістю. Такі кавоварки ідеально підійдуть для барів, ресторанів та кафе. Користуватися ними просто, не потрібні спеціальні навички бариста.

Особливості

Важливою особливістю кавоварок Franke є знижена гучність, що створює особливий комфорт під час приготування напоїв. Також вони оснащені системами налаштування, само-діагностики і само-очищення. Якщо ви налаштували апарат на приготування того чи іншого кавового напою, то система сама проконтролює правильність налаштування і якість напою.

Якщо ви купили кофемашину Franke у свій заклад, то є успіхом, так як відвідувачі будуть забезпечені дивовижним кави. Така техніка здатна підвищити продуктивність і за найкоротші терміни обслужити велику кількість клієнтів, особливо актуально це на великих банкетах. Догляд за Franke простий і доступний, а якщо дотримуватися нескладних правил, то жодних проблем під час експлуатації не виникне.
Кофемашина Franke: переваги і особливості

Обладнання

Кофемашина FRANKE Pura Fresco обладнана всіма необхідними пристроями. Також має яскравий дизайн і зручний інтерфейс. Вона прекрасно впишеться в інтер’єр бару, ресторану, де може послужити навіть на великих заходах. В кавоварку вбудовані два бункери для кавового зерна загальною місткістю 1,5 кг. кожен бункер можна засипати різні сорти кави. Є можливість готувати каву в трьох різних температурних режимах. Середні бункери призначені для використання сухих складових, таких як сухе молоко або шоколад. Також вбудовані дві кавомолки з керамічними жорнами збільшувального ресурсу, а ще два бойлера з нержавіючої сталі. Вода в бойлері нагрівається таким чином, що економиться електроенергія.

Кофемашина Franke Flair – це високотехнологічний і компактний апарат заливного типу, яка обладнана функцією преинфьюжн для додаткової і кращої екстракції смаку з кавового зерна. Головними перевагами апарату є його простота в управлінні і зручність в приготуванні напоїв. Програмування досить зрозуміле, що дозволить готувати напої навіть професійному баристу. Температурні режими також три, як і у попередньої моделі. Продуктивність такої кавоварки 2 чашки будь-якого кавового напою в хвилину. Бункер для води підключити до водопроводу, але також можна залити в нього 5.5 літра води, що достатньо для великої компанії.

Кофемашина Franke Evolution Top – це повністю автоматична кавова машина для приготування кави. Також в Franke Evolution Top вбудована функція преинфьюжн, щоб смак був більш насичений. Металевий заварювальний вузол забезпечує постійний контроль і підтримка постійної температури, щоб екстракція максимальної. Швидкість приготування напою висока, так що кофемашина зменшує енерговитрати. В кавомашині Franke Evolution Top можна запрограмувати близько 20 кавових напоїв.

Переваги

Головні переваги кофеварочных машин Franke:

 • Спеціальна підготовка для користування цією кавоваркою не потрібна.
 • Якість напою буде постійно на високому рівні, незалежно від того, яку кількість кави буде приготовано.
 • Кавомолка працює абсолютно без шуму, а також перемелює зерна окремо для кожної чашки.
 • Існує можливість одночасно заварювати різні види напоїв.
 • Можна налаштувати автоматичне спінювання молока, а можна спінити вручну.
 • Є система само-діагностики та налаштування. Налаштування кавових напоїв контролюється десятьма параметрами.
 • Вбудована система само-очищення.
 • Підвищують продуктивність і є помічником під час проведення великих заходів.
 • Якщо підключити апарат до касових систем, то буде проводитися повний фінансовий облік.
 • Існує можливість підключати додаткові модулі, що значно розширить можливості кавоварки.
 • Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.