Кофемашина Dolce Gusto: її модельний ряд

Кофемашина Dolce Gusto: її модельний рядКавомашини Dolce Gusto – це обладнання, яке відрізняється від інших кавоварок простотою управління, досить невеликим розміром і незвичайним дизайном. Працює кавова машина dolce gusto за таким же принципом, що й інші машини – заварюється з капсул, де знаходиться мелену каву. Завдяки таким капсулами, кава завжди виходить ароматним і свіжим, так як упакований у вакуумні капсули. Кава в капсулі не втрачає своїх смакових якостей навіть через рік зберігання в молотом вигляді.

Таким чином, якщо ви купили кофемашину Nescafe Dolce Gusto Krups, то вам вже не потрібно купувати каву в зернах або мелена кава, необхідно буде купувати каву в капсулах, а після заварювання, капсулу просто викидати.

Якщо подивитися з боку заварювання кави, то Nescafe Dolce Gusto Krups – це звичайна кавоварка, яка заварює каву різних сортів, як і інші кавоварки. А ось дизайн Nescafe Dolce Gusto Krups досить унікальний і не схожий ні на що інше.

Зміст:

  • Як користуватися кавоварка
  • Вартість кавомашини
  • Gusto KRUPS KP 5002 Circolo
  • Krups KP 1002 Nescafe Dolce Gusto
  • Dolce Gusto Krups KP2208 Melody3
  • Krups Dolce Gusto Piccolo КР1009Е1
  • Krups Nescafe Dolce Gusto Melody 2 KP210025
  • Krups KP 1506 Genio Nescafe Dolce Gusto
  • Відео огляд

Кофемашина Dolce Gusto: її модельний ряд

Як користуватися кавоварка

Звертатися з такою кавоваркою дуже просто. Хоча після того, як купили, її треба промити. Для цього слід залити в неї воду, включити в мережу і злити, а вже потім заварювати напій. Спочатку треба включити апарат у мережу, повторно залити воду, покласти капсулу в спеціальний відсік. Коли капсула буде встановлена, потрібно натиснути важіль і каву можна наливати в чашку. Коли вода проходить через капсулу, вона вибирає з неї все найкраще, весь неповторний аромат кави. Приготування чашки кави займе не більше півтори хвилини. І по закінченню цього часу можна буде насолоджуватися божественним напоєм. Таке швидке приготування можливо завдяки швидкому нагріву води.

Доглядати за кавоварка Nescafe Dolce Gusto Krups дуже просто, після того, як приготували напій, капсула відразу ж викидається. Але місце, де зберігалися капсули краще всього відразу промити, щоб там не збиралися залишки кави. В цьому полягає весь догляд за кавоваркою. Є лише невелике зауваження – раз у чотири місяці необхідно очищати від накипу. Цього цілком достатньо для того, щоб апарат служив багато років і дарував напій, який приносить велике задоволення.

Кофемашина Nescafe Dolce Gusto Krups пропонує на своєму дисплеї тільки звичайний кави, але це не означає, що в цьому апараті неможливо приготувати латте або капучино. Звичайно, окремої кнопки для цього немає, але все можна зробити вручну. Якщо прочитати інструкцію, то все можна зробити самостійно. Можливо, на перший погляд, це займе більше часу, ніж приготування спеціальної кавомашині, але це тільки на перший погляд, все набагато простіше, ніж здається.

Вартість кавомашини

Що стосується вартості, то Nescafe Dolce Gusto Krups досить доступні кавомашини. Дизайн досить простий, тому і ціна невисока. Хоча Nescafe Dolce Gusto Krups – це дуже хороший варіант, так як за короткий час приготує смачний кави і займе на вашій кухні мало місця з-за своєї компактності.

Nescafe Dolce Gusto Krups – це капсульна кавоварка, яка поєднує в собі якість, надійність і вміння готувати кращий кави за короткий час.

Однією з таких кавоварок є Dolce Gusto KRUPS KP 5002 Circolo, яка має потужність 1500 Вт. Кава в цьому апараті готується під тиском 15 бар. Підставка для чашки регулюється по висоті, тому можна використовувати чашку будь-якої величини. Ця кавова машина була виконана у футуристичному стилі. Дизайн Circolo поєднує в собі стильний дизайн і можливість приготувати безліч різних кавових напоїв з різними смаками і ароматами.

Gusto KRUPS KP 5002 Circolo

Gusto KRUPS KP 5002 Circolo пропонує унікальну технологію приготування справжнього еспрессо, який можна приготувати дуже швидко. Завдяки термоблоку, вода нагрівається і підтримує температуру дуже швидко. В Gusto KRUPS KP 5002 Circolo можна приготувати також інші напої, такі як чокочино для ваших дітей, латте, капучіно, кава лунго і багато іншого.
Кофемашина Dolce Gusto: її модельний ряд

Krups KP 1002 Nescafe Dolce Gusto

А ось кавоварка Krups KP 1002 Nescafe Dolce Gusto – це компактна кавоварка з цікавим дизайном. Унікальна система, за якою працює апарат, допоможе просто і швидко приготувати смачний і ароматний натуральна кава. Варто просто вставити капсулу, натиснути на важіль і отримати гарячий напій. Кавоварка має автовідключення через 5 хвилин. В кавоварку вбудований термоблок, тому кава довгий час залишається гарячим. Також в Krups KP 1002 Nescafe Dolce Gusto регулюється підставка для чашки. Наливати стільки кави, як хочеться, так як апарат має ручне регулювання кількості напою. Krups KP 1002 Nescafe Dolce Gusto дає можливість приготування як гарячих, так і холодних напоїв. Можна приготувати каву на будь-який смак – еспрессо, кави-лунго, капучіно, латте і багато іншого.

Потужність кавоварки Krups KP 1002 Nescafe Dolce Gusto 1500 Вт. Контейнер для кави має обсяг 0.6 л.

Взагалі Nescafe Dolce Gusto Krups був створений світовими лідерами в області побутової техніки для приготування кави Nescafe і Krups. Для того, щоб випити улюблений напій в кращому вигляді, необов’язково йти в професійну кав’ярню, можна з допомогою Nescafe Dolce Gusto Krups приготувати найкращу каву у себе вдома. Nescafe Dolce Gusto Krups допоможе заварити каву неперевершеної якості – це буде 100 % арабіка, а найкращих якостях. Кавова машина буде передавати смак і аромат цього сорту кави як ніщо краще. Система Nescafe Dolce Gusto Krups готує той чи інший кави, підтримуючи індивідуальне тиск води. Незалежно від того, який вид кави віддаєте перевагу, кофемашина дотримується з оригінальною рецептурою.

Машини Dolce Gusto працюють тільки з капсулами, які виробляє компанія Nescafe.

Dolce Gusto Krups KP2208 Melody3

Капсульна кавоварка Dolce Gusto Krups KP2208 Melody3 має цікавий дизайн – це нова, стильна кавоварка від KRUPS Dolce Gusto. Якщо ви придбали таку модель, то тепер чудовим напоєм буде радіти вся сім’я. Для дітей можна приготувати чокочино, коханій людині, як ніщо краще підійде латте, а от собі – еспресо. Melody3 заварит кави за 30-60 секунд, тому навіть якщо ви дуже поспішаєте, то вам не доведеться відмовлятися від кави, так як це не займе багато часу. Приготувати каву також дуже просто, достатньо скористатися однією з капсул.

Dolce Gusto Krups KP1205 Mini Me

Dolce Gusto Krups KP1205 Mini Me – це капсульна кавоварка, яка дозволяє насолодитися улюбленим напоєм за лічені секунди. Завдяки такому апарату, можна приготувати еспресо, капучіно, чокочино, латте макіато та інші напої прямо у себе вдома. Якість буде нітрохи не гірше, ніж у справжніх кав’ярнях.

Nescafe Dolce Gusto Krups – це справжній подарунок для любителів експериментувати, для тих, хто знає ціну справжньої кави, хто вміє насолоджуватися кожною миттю і отримувати задоволення навіть від дрібниць.
Кофемашина Dolce Gusto: її модельний ряд

Krups Dolce Gusto Piccolo КР1009Е1

Капсульна кавоварка Krups Dolce Gusto Piccolo КР1009Е1 дуже компактна і якісна техніка. Контейнер для кави має об’єм 600 мл, а ось кава готується під тиск 15 бар, що дуже добре для отримання якісного еспрессо з щільною пінкою, так, як всім відомо, що для еспресо необхідно великий тиск.

Krups Nescafe Dolce Gusto Melody 2 KP210025

Krups Nescafe Dolce Gusto Melody 2 KP210025 – це елегантна кофемашина, яка стане відмінним доповненням вашого інтер’єру. Завдяки унікальній системі, можна отримати якісний, ароматний кави, не докладаючи великих зусиль. Варто просто включити апарат, покласти капсулу в контейнер, повернути важіль і отримати вишуканий напій. Різноманітність смаків вас просто вразить: еспресо лунго, капучіно, латте макіато і багато іншого. Контейнер для води у цій кавомашині має обсяг 1.4 літра. Також є можливість використовувати чашку будь-якої висоти, так як піддон для чаші регулюється по висоті.

Dolce Gusto – це кавомашини, які відрізняються своєю простотою, мінімалізмом і невеликими розмірами.

Krups KP 1506 Genio Nescafe Dolce Gusto

Krups KP 1506 Genio Nescafe Dolce Gusto – це кавова машина, яка здатна приготувати 0.6 літра кави за лічені секунди і під тиском 15 бар. Що стосується нагрівального елемента, то ним є термоблок, так що вода нагрівається дуже швидко. Матеріал, з якого виготовлений апарат – пластик, так що машина досить легка і компактна – вага її становить 5 кг. Krups KP 1506 Genio Nescafe Dolce Gusto дозволяє приготувати такі напої, як капучіно, еспресо лунго, капучіно айс, мокко, лате макіато, какао і чокочино. Кількість різних напоїв дуже велике, тому кожен може приготувати для себе те, що більше подобається. Для цього апарату використовується кава в чалдах. Управління кавоваркою автоматичне. Krups KP 1506 Genio Nescafe Dolce Gusto має контейнер для збору крапель, а також напівавтоматичний контейнер для використаних капсул. Висота підставки для чашок також регулюється. Після приготування напою, кавоварка Krups KP 1506 Genio Nescafe Dolce Gusto автоматично вимикається через 5 хвилин.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.