Китайська кава для схуднення

До складу китайської кава для схуднення входить екстракт сирого натурального компонента, який зустрічається в Арабіці. Тому в китайському кави присутні пігменти, які покращують обмін речовин, благотворно впливають на функцію печінки, за рахунок чого і спалюються жирові клітини організму.

Інгредієнти, що входять до складу даного напою, виробляють гормони стресу, що дозволяє спалювати жирові запаси, так як вони є біологічними джерелами енергії. Також кави, який не піддавався будь-якій обробці, знижує рівень вмісту цукру в крові, і тому відбувається ще більш швидке спалювання жирів. Також у людини значно знижується апетит, що також сприяє схудненню.

Китайська кава для схуднення

Зниження ваги

Схуднути з допомогою кави можна, поєднуючи його вживання з низькокалорійним харчуванням і фізичними вправами. Для того, щоб напій потрапив в підшкірний жир і зміг позбутися від нього, не рекомендується приймати їжу після 18.00.

Не рекомендується починати прийом китайського кави відразу у великій кількості, так як може відбутися перевантаження нирок. Організм повинен звикнути до вживання цього напою. Оптимальним варіантом є прийом 2-3 чашок кави в день.

За допомогою китайського кави можна схуднути приблизно на 5 кілограмів в місяць. Такий темп зниження ваги, на думку дієтологів, вважається найбільш оптимальним.

Існують протипоказання до застосування даного напою. В першу чергу його заборонено приймати вагітним жінкам і підліткам, які не досягли шістнадцятирічного віку, а також тим, у кого була помічена непереносимість компонентів, що входять до складу китайської кави.

Принцип дії

Для схуднення в організмі мають відбутися наступні біохімічні процеси:

  • Перехід жиру, що скупчився на стегнах і животі, в кров.
  • Надходження жиру з крові в клітини.
  • Спалювання жиру.
  • Якщо не спрацьовує будь-якої з наведених механізмів, значить схуднути практично неможливо. На першому етапі перехід жирових відкладень в кров досягається за рахунок вироблення стресових гормонів. Далі за допомогою квазивитамина карнітину вони переходять з крові в клітини, а навіщо спалюються за допомогою гормону щитовидної залози тироксину.

    Перед вживанням обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем.

    Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
    Рецепти кави. Способи приготування кави.