Кілька корисних порад любителям кави

Кілька корисних порад любителям кави

Кілька корисних порад любителям кавиКава вранці – так починається сніданок багатьох росіян. При цьому вживати цей підбадьорливий напій прийнято не тільки вдома, але і на роботі, в дорозі або кафе. Сьогодні дуже популярні кав’ярні. Сюди приходять насолодитися не тільки улюбленим напоєм, але і особливою атмосферою. Нерідко в інтер’єрі кав’ярні використовується декоративний камінь. Він дозволяє створити особливу атмосферу затишку, тепла і благородства. В такому оточенні можна повною мірою оцінити смак і гідності гарячого напою.

Кава натуральний

Сьогодні на ринку представлено більше тисячі сортів кави. Оскільки арабіка набуває смакоароматичні особливості місцевості свого зростання, найчастіше, найменування напою присутній, назва міста або країни, звідки відвантажують продукцію. Натуральним вважається тільки каву мелену та в зернах. Перший вид набагато дешевше і являє собою суміш мелених зерен з різних урожаїв і країн. Слід пам’ятати, що напій може бути ароматизованим і не ароматизованим, з кофеїном і без нього.

Якість напою

Кава має різну ступінь помелу. Від розміру зерен залежить спосіб приготування напою. Розпізнати хороша якість кави не становить праці. Наприклад, не варто звертати увагу на ціну. Оскільки висока вартість напою може бути лише тому, що урожай не вродив. Хороший кави найчастіше упаковують тільки в скляну тару або жерсть. Дуже часто в напій додають сторонні речовини. Дізнатися про їх присутність не важко. Наприклад, каву можна помістити в тару з холодною водою. Так чистий порошок буде знаходитися на поверхні, а всі домішки з часом осядуть на дно. Свіжий якісний кави також можна визначити за сильного аромату.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.