Каву з пінкою

Як зварити каву з пінкою, та ще так, щоб кавова пінка була густою і ароматною? Будь бариста зможе відповісти на це питання, а ось любителі часто задаються такою проблемою. Секрет приготування ароматного напою з пінкою простий, треба всього лише дотримувати нескладних правил при приготуванні.

Приготування кави з густою пінкою в турці.

В першу чергу знадобляться турка і якісний мелену каву. Причому турка повинна бути з вузьким горлечком – чим менше діаметр горла по відношенню до дна турки, тим краще. Але в такому посуді кава дуже швидко піднімається і може побігти, тому треба бути пильним.

Сама кавова пінка складається з повітряних бульбашок і ефірних масел, тому кава має бути якісним, з високим вмістом маслянистих речовин. Тільки в цьому випадку вдасться домогтися густий і одночасно повітряної, ароматної піни. Сам сорт кави не має значення, можна вибрати будь-який, який вам подобається.

Кавові зерна потрібно дуже дрібно змолоти прямо перед варінням з розрахунку 1 чайна ложка на 100 мл води. Помел повинен бути «в пил», практично до стану борошна.

Для приготування кави необхідно використовувати фільтровану, не прокип’ячену воду.

Засипати мелену каву в турку і залити холодною водою, після чого ретельно розмішати. Поставити на маленький вогонь. У процесі приготування спочатку з’явиться тонкий світлий шар піни, який незабаром почне темніти. Дочекайтеся моменту, коли вона займе всю поверхню напою і почне підніматися. Як тільки пінка дійде до країв турки, негайно зніміть кави з плити і дайте трохи відстоятися.

Після того, як піна опаде, помістіть турку на слабкий вогонь знову до підняття кави. Повторити процедуру ще раз.

Після закінчення варіння, кавову пінку потрібно викласти в чашки для кави, використовуючи маленьку ложку і тільки потім розливати напій. В результаті у вас вийде чудовий, ароматний кави з шапкою піни на поверхні.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.