Каву американо.

Кава американо – це напій, приготований на основі еспрессо. Простіше кажучи – це кава еспресо, розведений водою в пропорції 1:1. У кави американо багато шанувальників серед тих, хто є прихильником здорового способу життя, із-за меншого вмісту кофеїну, ніж у класичного еспрессо. Багатьом американо полюбився з-за більш м’якого смаку, ніж у еспресо.

Існує два основних рецепта цього кава – американський і європейський.

Американський рецепт кави.

Американський рецепт кави американо – це приготування за допомогою краплинної кавоварки ( її ще називають фільтрової або припливної). У таких кавоварках напій готується без тиску, на відміну від експрессо-кавоварок. В крапельної кавоварки знаходиться ємність, в якій знаходиться фільтр з кавою. Вода, що проходить через фільтр і стає каву американо.

Каву американо.

Європейський рецепт кави американо.

Європейський спосіб приготування кави американо полягає в тому, що спочатку вариться класичний еспрессо, при цьому важливо дотримуватися час приготування 20-25 с, щоб уникнути великої кількості кофеїну. Потім в еспрессо доливається гаряча, але не кипляча вода (приблизно 90 градусів). Води повинно бути стільки, скільки і готового еспресо. Цей спосіб приготування ще називають італійським. Проте в італійському рецепті відсутня пінка на поверхні.

У шведському рецепті американо, еспресо доливається в гарячу воду, тобто тут поменян порядок змішування. Кавомани стверджують, що цей спосіб дає більш ніжний смак, плюс у шведському рецепті зберігається повітряна пінка на поверхні кави.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.