Кавові столиці світу

Подорожі та кави мають між собою багато спільного. Не вірите? Але саме ці дві, здавалося б, різні речі, здатні багатьох закохати в себе всерйоз і надовго. І протягом тривалого часу радувати самими чудовими емоціями і відчуттями своїх прихильників. Цей ефект у багато разів сильніше, коли подорож і кави доповнюють один одного. Куди ж можна відправитися, щоб отримати максимальне задоволення як від одного, так і іншого?

Італія. Рим. Місто буквально переповнений маленькими кав’ярнями, але до приготування цього напою італійці ставляться дуже серйозно і відповідально. Низькоякісного або розведеного кави тут просто не зустрінеш. Перевага віддається повністю чорної кави, ну або злегка підсолодженому. Мандрівники, люблячі натуральний, без надмірностей, аромат, будуть відчувати себе тут, як вдома.

Туреччина. Стамбул. Ця країна славиться напоєм з найдрібнішого помолу зерен кави – темним і міцним. Турки є авторами оригінального способу його приготування. Кава по-турецьки готується 20 – 30 хвилин, при цьому розкриває всі смакові якості і виходить дуже насиченим.

Австрія. Відень. Коли мова йде про каву, Відень залишає далеко позаду всіх конкурентів. У 2011 році ЮНЕСКО внесло кав’ярні цього міста до списку нематеріальної спадщини. У віденській кав’ярні запросто можна провести весь день. Цьому сприяє панує тут атмосфера, створена оригінальним оформленням і чудовим смаком і ароматом подається напою. Тільки у Відні можна спробувати приготований за особливим рецептом кави, із додаванням збитих вершків і шоколаду.

Австралія. Мельбурн. Щороку тут проводиться виставка кави, а для його шанувальників випускається спеціальне видання. Це місто унікальний тим, що в різних його районах існують власні кавові смаки і традиції, не схожі на інші.

Куба. Гавана. Подорож на Острів Свободи дасть можливість спробувати в одній з традиційних гаванських кав’ярень даний «кубано» — кава по-кубинськи.

Ефіопія. Аддіс-Абеба. Кава тут самий популярний напій. І не дивно, адже він був відкритий саме тут, отримавши свою назву від однієї з провінцій цієї держави, і є невід’ємною частиною культури ефіопів. Тільки в цьому місці мандрівникам можуть показати, відточену століттями, справжню традиційну церемонію його приготування, що складається з безлічі операцій.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.